18
Четвер
липня
чисте небо
13° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Студенти Сумського державного університету відзначили День української писемності та мови. Цьогоріч окрім вже традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності представники різних факультетів долучилися до участі у мовно-літературному квесті. Змагання спеціально до свята розробило Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

У День української писемності та мови аспіранти, магістранти та бакалаври з різних факультетів у складі п’яти команд вирішували на швидкість мовно-літературні головоломки, змагаючись за перемогу. Зрештою всі команди зібралися у фінальній локації – літературній вітальні, де на них уже чекали гаряча кава та печиво. Там же відбулося й нагородження найкращих. Перемогу між собою розділили одразу дві команди, у складі яких змагалися представники факультетів іноземної філології та соціальних комунікацій, технічних систем і енергоефективних технологій, електроніки та інформаційних технологій, Медичного інституту. Фіналісти отримали дипломи та призи від НТСА університету та студентського ректорату.

Крім матеріальних нагород квест залишив по собі низку емоцій як серед організаторів, так і поміж учасників.

Такі змагання згуртовують, адже ми всі були не знайомі між собою, а вже коли втретє пішки піднімалися на 11 поверх – здружилися. Квест змусив згадати давно забуті вірші, алфавіт, позмагатися з іншою командою за пальму першості. Та найважливіше, що ми чудово провели час, – ділиться враженнями учасниця команди-переможниці, магістрантка спеціальності «Медіакомунікації» Олександра Токар.

Сумський державний університет – серед топ-150 молодих університетів світу від QS
403
03 липня 2019
Компанія QS опублікувала новий рейтинг кращих молодих університетів світу QS Top 150 Under 50 на 2019/20 роки. Сумський державний університет єдиний серед українських закладів освіти вже третій рік підтвердив своє місце у цьому рейтингу.
Сумський державний університет – у п’ятірці кращих вишів України, згідно з QS World University Rankings 2020
897
19 червня 2019
19 червня опубліковано результати нового рейтингу QS World University Rankings на 2019/20 роки. Сумський державний університет зміцнив свої позиції, увійшовши до п’ятірки кращих закладів вищої освіти України та піднявшись до категорії 701-750 у загальносвітовому заліку.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua