Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Студенти Сумського державного університету відзначили День української писемності та мови. Цьогоріч окрім вже традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності представники різних факультетів долучилися до участі у мовно-літературному квесті. Змагання спеціально до свята розробило Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

У День української писемності та мови аспіранти, магістранти та бакалаври з різних факультетів у складі п’яти команд вирішували на швидкість мовно-літературні головоломки, змагаючись за перемогу. Зрештою всі команди зібралися у фінальній локації – літературній вітальні, де на них уже чекали гаряча кава та печиво. Там же відбулося й нагородження найкращих. Перемогу між собою розділили одразу дві команди, у складі яких змагалися представники факультетів іноземної філології та соціальних комунікацій, технічних систем і енергоефективних технологій, електроніки та інформаційних технологій, Медичного інституту. Фіналісти отримали дипломи та призи від НТСА університету та студентського ректорату.

Крім матеріальних нагород квест залишив по собі низку емоцій як серед організаторів, так і поміж учасників.

Такі змагання згуртовують, адже ми всі були не знайомі між собою, а вже коли втретє пішки піднімалися на 11 поверх – здружилися. Квест змусив згадати давно забуті вірші, алфавіт, позмагатися з іншою командою за пальму першості. Та найважливіше, що ми чудово провели час, – ділиться враженнями учасниця команди-переможниці, магістрантка спеціальності «Медіакомунікації» Олександра Токар.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua