Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

20-21 лютого у Сумському державному університеті відбулися заходи, під час яких студенти, викладачі та співробітники вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

20 лютого студентський директорат інституту фінансів, економіки та менеджменту імені О.Балацького організував перегляд та обговорення фільму «Зима у вогні: Боротьба України за свободу» режисера Євгена Афінеєвського. Для перегляду фільму-хроніки, в якому показано 93-денний період зими 2013-2014 рр., руху за громадянські права, що перетворився у багатомільйонну революцію, зібралися небайдужі студенти, аспіранти та викладачі інституту.

Того ж дня у Медичному інституті СумДУ відбувся захід під назвою «Герої не вмирають». Студенти зібралися біля своєї alma mater для того, щоби вшанувати пам’ять Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності. Символом вечора стали запалені свічки, викладені у формі мапи України.

Відділ по роботі зі студентською молоддю в гуртожитках провів вечір пам'яті, під час якого студенти декламували вірші, присвячені Героям Небесної Сотні.

Відділом позанавчальної роботи спільно з Бібліотечно-інформаційним центром СумДУ з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні проведено дві години історії сучасної України для студентів факультету електроніки та інформаційних технологій. До того ж, у Бібліотечно-інформаційному центрі СумДУ постійно діє виставка «Незалежна і єдина, будь навіки Україна!», в якій представлено книжково-ілюстровані матеріали та експонати, передані студентами СумДУ – учасниками АТО.

Студенти, викладачі, співробітники навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» вшанували загиблих під час Революції Гідності співвітчизників хвилиною мовчання.

Цього ж дня у Конгрес-центрі СумДУ відбулася лекція «Лебедина Сотня Майдану», підготовлена співробітниками відділу з позанавчальної роботи. Також було організовано перегляд фільму «Зима, яка нас змінила».

21 лютого український військовий історик, член Національної спілки журналістів, голова Правління Національної спілки краєзнавців, автор численних праць про військову історію України, нині боєць окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної Гвардії України Олег Корнієнко прочитав лекцію про мілітарну культуру українців студентам ННІБТ «УАБС» СумДУ. У своїй доповіді історик розкрив поняття військової культури як специфічного оборонно-мілітарного компонента етнічної культури народу, зупинився на проблемі професійної армії і всенародного озброєння та розповів як вона вирішувалася у різний історичний час різними народами.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
157
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
719
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua