Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
23
Субота
березня
хмарно
1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

4 жовтня студенти-першокурсники Сумського державного університету долучилися до заходу, присвяченого Міжнародному дню музики. Цьогоріч на святкування до СумДУ завітали майстри музичного мистецтва – виконавці класичного та сучасного жанрів Сумської обласної філармонії. Гості університету – лауреат міжнародних конкурсів Олексій Липовий та лауреат всеукраїнських конкурсів Андрій Гололобов дивували учасників свята грою на баяні та саксофоні. Також у концерті взяла участь співробітник культурно-мистецького центру СумДУ, лауреат міжнародних конкурсів солістів-вокалістів Марина Романенко.

Двома днями раніше, 2 жовтня, тиждень музики в університеті відкрила композитор, концертмейстер театру драми та музкомедії ім. Щепкіна Людмила Демченко. Під час заходу «Вічно юний вальс» студенти познайомилися з трьохсотрічною історією виникнення вальсу, прослухали вальси Шуберта, Шопена, Бетховена. Кульмінацією заходу стало виконання та слухання віденських вальсів Йоганна Штрауса – музиканта, який написав близько 500 вальсів. Також слухачів познайомили з творами українських композиторів: Г. Майбороди «Київський вальс» та І.Шамо «Києве мій». Фінальним акордом концерту був вальс Євгенія Доги із кінофільму «Мій ласкавий та ніжний звір».

У всьому світі Міжнародний день музики традиційно відзначається 1 жовтня, починаючи з 1974 року.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
89
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
709
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua