Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
19
Вівторок
березня
легка злива
5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. До цієї дати відділ позанавчальної роботи Сумського державного університету спільно з бібіліотечно-інформаційним центром організували та провели виховні заходи для студентів.

22 лютого в студентському клубі «Спортлайн» студенти переглянули та обговорили фільм «Молитва за Україну» про три складні місяці, проведені українцями на майдані Незалежності з листопада по лютий 2013-2014 років.

21 лютого студенти вшанували загиблих героїв, які навчалися в СумДУ хвилиною мовчання та запалюванням свічок біля стели «Незалежна і єдина, будь навіки Україна!». Потім студенти у літературній вітальні переглянули документальний фільм із циклу «Зима, що нас змінила» про події на Євромайдані під час Революції гідності.

20 лютого для студентів СумДУ була прочитана лекція-реквієм «Пам'яті Героїв Небесної Сотні» про історичні події Майдану 2014 року, також демонструвалися фрагменти фільму «Небесна Сотня».

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
604
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua