Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
трохи хмарно
-5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

21 листопада керівництво та члени громадського формування з охорони громадського порядку «Спарта-СумДУ» спільно з ректором університету Анатолієм Васильєвим розглянули перспективи діяльності об’єднання у 2018 році та підбили підсумки роботи за минулий рік.

Серед виконаних завдань учасники ГО відзначили охорону громадського порядку під час спортивно-масових, розважальних, загальноуніверситетських заходів, проведення майстер-класів, показових виступів тощо. Керівник формування – заступник директора ННІ права, кандидат юридичних наук Олександр Ільченко відзначив, що загін забезпечений спортивним інвентарем, формою, засобами зв’язку, має всі можливості для занять зі спеціальної фізичної підготовки. Цього року в рамках діяльності ГО «Спарта-СумДУ» планується створення загонів для охорони громадського порядку в Студмістечку СумДУ.

Громадське формування з охорони громадського порядку «Спарта-СумДУ» налічує 26 учасників. У його складі – студенти навчально-наукового інституту права та інших структурних підрозділів СумДУ.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
142
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
718
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua