Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

23 лютого волонтери Сумського державного університету провели благодійний вечір поезії «Нон-стоп», метою якого стало об’єднання талановитої молоді м.Суми. Паралельно був організований збір коштів для поранених бійців АТО.

Зі своїми віршами виступили поети-початківці із закладів вищої освіти Сум. Відкривали захід поважні гості: письменник, поет, перекладач, журналіст, член Національної спілки письменників України, голова Сумської НСПУ Олександр Вертіль та журналістка, письменниця, член Національної Спілки журналістів України, член Спілки письменників України Алла Акіменко. Вони поспілкувалися із виступаючими та дали їм настанови.

У режимі "нон-стоп" кожен учасник читав власні вірші на різну тематику. Музичний супровід додавав виступам особливого шарму. Атмосферу створювали піаністи Анастасія Сошко та Станіслав Лойко, які добирали композиції виключно під настрій віршу.

У кінці вечора був проведений "відкритий мікрофон", під час якого гості заходу теж змогли висловити свою думку та продекламувати власні твори.

"Приємним і трішки несподіваним став той момент, що до заходу приєдналися не тільки студенти, друзі учасників, а й прості містяни. Від малого і до великого", - говорить організатор заходу Вікторія Гичкаленко.

Скринька для збору коштів буде знаходитися у Сумській міській галереї (вул. Соборна, 27) до весни. Хто не мав змоги допомогти грошима на вечорі поезії, зможуть зробити це протягом наступного тижня. Отриману суму згодом буде перераховано до Сумського обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua