Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
24
Неділя
березня
трохи хмарно
-5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

23 лютого в Сумському державному університеті було проведено «круглий стіл» «Від України 2030 до регіональних стратегій». Ініціатором виступили представники Аналітичної платформи стратегічних комунікацій, які представили Доктрину збалансованого розвитку "Україна - 2030". У ході дискусії представники освітніх просторів, формальної та неформальної освіти, влади, бізнесу, громади, громадських організацій, активна молодь обговорювали питання забезпечення та створення необхідних умов розвитку Сумської області. Привітала учасників відкриття круглого столу директор навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені О.Балацького СумДУ Тетяна Васильєва. Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030» представили освітяни із Національного університету «Києво-Могилянська академія» професор кафедри маркетингу та управління бізнесом, д.н. держ. упр. Ніна Чала та декан факультету економічних наук, к.е.н., доцент Олександра Гуменна.

У дискусії взяли участь науковці ННІ ФЕМ СумДУ, відомі політики, громадські діячі та ін. Модератором круглого столу виступила к.е.н., доцент кафедри управління ННІ ФЕМ Ганна Швіндіна.

Захід відвідало більше 50 осіб. У результаті обговорення досягнуто домовленості про подальшу кооперацію між вченими, освітянами, представниками громади у наповненні Доктрини конкретним змістом та активними діями.

Більше про Доктрину - https://uk.wikipedia.org/wiki/Доктрина_збалансованого_розвитку_«Україна_2030»

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
142
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).
Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
718
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua