Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

6 березня на базі спортивно-оздоровчого закладу «Універ» Сумського державного університету відбулася зимова спартакіада для іноземних студентів. Захід організовано спільно Департаментом міжнародної освіти та кафедрою фізичного виховання СумДУ. Студенти з Нігерії, Гани, Кенії завзято взяли участь в особистих та командних змаганнях з перегонів на лижах, санках, волейболі на снігу. Як розповів заступник проректора зі спортивної роботи з іноземними студентами Роман Галенін, спартакіаду проведено вперше, у перспективі – зробити такі змагання доброю традицією університету.

Переможці спартакіади отримали від організаторів нагороди та цінні подарунки.

Паралельно зі спартакіадою відсвяткували й День незалежності Республіки Гани. Студенти підготували святкові страви національної кухні, розповіли про культурні звичаї своєї країни.

Заступник директора Департаменту міжнародної освіти з виховної роботи та гуманітарних питань СумДУ Юлія Кац прокоментувала проведення зимової спартакіади: "Іноземні студенти, навчаючись в Україні, особливо перший рік, гостро відчувають вплив незвичної кліматичної зони. Особливо важко призвичаюються до української холодної зими й нестачі сонячних днів у осінньо-зимовий період студенти з африканських країн і Південно-Східної Азії. Такі заходи допомагають швидкій та гарній адаптації наших іноземців до умов проживання в Україні".

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua