Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

6 березня в Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся круглий стіл на тему «Стратегії розширення участі жінок у політиці».Учасниками заходу стали жінки-лідерки, гендерні експертки, представництво політичних партій, громадський сектор, владні інституції тощо. Таким чином відбувся діалог між різними зацікавленими сторонами щодо підтримки жінок у політиці, посилення спроможності жінок брати участь у виборчих процесах, підвищення громадського розуміння переваг політичної участі жінок.

«Не менше ніж 30-відсоткове представництво жінок у владі є міжнародним зобов’язанням України, - говорить експертка Гендерного ресурсного центру СумДУ Юлія Савельєва. – Крім сприяння рівноправній участі жінок і чоловіків у прийнятті політичних рішень, це є необхідною умовою сталого розвитку суспільства».

Під час засідання круглого столу обговорювали такі питання як: дотримання гендерних квот, зв'язок сталого розвитку суспільства і гендерна рівність, механізми розширення участі жінок у політиці тощо.

В цілому учасники і учасниці круглого столу дійшли згоди, що збільшення представництва жінок у політиці сприятиме винесенню на порядок денний нових тем, посиленню конкуренції ідей, що забезпечить прийняття більш виважених рішень, більш відкриту політику, реалізацію програм і послуг, які братимуть до уваги потреби різних груп населення.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua