Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

4 квітня в Сумському державному університеті відбулася зустріч під назвою «Віч-на-віч з ректором», яка вже давно стала традицією. Ректор Анатолій Васильєв зустрівся зі студентами університету та вкотре наголосив: таке відкрите спілкування – це одна із ознак того, що університет будує свою діяльність за європейським принципом, дотримуючись прозорості й відкритості. «Після цієї зустрічі, - говорив ректор, - ви маєте вийти ще більш повноправними, упевненими й активними партнерами нашими спільної діяльності». А для адміністрації університету, як зазначив Анатолій Васильєв, це додаткова нагода побачити проблеми, які, безперечно, також існують поруч із вагомими здобутками та безперервним рухом вперед, прочути про них з перших вуст та відреагувати, окреслити першочерговий план дій для їх вирішення.

Перед зустріччю з ректором студенти надсилали свої запитання до студентського ректорату. Їх надійшло більше 50, деякі з них – анонімні. Анатолій Васильєв вчергове закликав студентів «не культивувати форму анонімності»: «Ми демократичний заклад, не бійтеся ставити під питаннями своє прізвище. Відкритість дасть більший результат, більше пояснить проблему. Ви – наша рушійна сила, повноправні учасники навчально-наукового процесу». Ректор відповів на всі питання, які студенти надсилали, а також на ті, які пролунали безпосередньо під час зустрічі.

Серед питань, що турбують студентів СумДУ - облаштування кампусів та гуртожитків, впровадження академічної доброчесності, участь у програмах академічної мобільності, забезпечення навчально-науковою літературою, збільшення кількості WI-FI-точок. Також звучали питання щодо навчання в дві зміни, удосконалення роботи університетської клініки, облаштування студентського кафетерію, відносин з деканатами, змістовності навчального процесу тощо. До надання відповідей на питання долучалися й присутні на заході проректори та керівники структурних підрозділів вишу.

«Я вам вдячний за вашу високу планку. Це допомагає нам окреслювати нові цілі, горизонти, дійшовши до яких ми ці планки переставляємо ще вище і знову безупинно прямуємо, щоб їх підкорювати, - відзначив керівник університету, звертаючись до студентів. - Дякую вам за цю зустріч і ще раз наголошую: тільки разом ми досягнемо кращого, високого результату!».

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua