Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Волонтери Сумського державного університету продовжують реалізовувати проект «Інклюзивна література». З 27 березня по 5 квітня студенти-волонтери відвідали три загальноосвітні школи м. Суми: №5, 26 та 27, в яких зустрічалися зі школярами 2-4 класів.

Під час інтерактивних уроків діти почули інформацію про людей з обмеженими фізичними можливостями та про книжки, головним героєм яких є дитина з особливостями. Волонтери використовували ігрові моменти, переглядали з дітлахами цікаві мультфільми про дружбу, співали. Також разом зі школярами були визначені стоп-слова, розібрані життєві ситуації та проведене опитування, під час якого стало зрозумілим, наскільки діти засвоїли матеріал.

«Дітлахам дуже сподобався захід. Вони з цікавістю слухали розповіді, відповідали на поставлені питання, розповідали історії з власного життя, ділилися враженнями. Завдяки ігровим моментам школярі активно включалися у колективну роботу, а мультфільми слугували гарною мотивацією бути уважним», - коментує волонтер Олександр Тесленко.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua