Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Представники мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP презентували у Сумському державному університеті досвід створення успішного стартапу - літній табір Summer StartUp Camp. Табір є безкоштовним для учасників та буде працювати з 11 по 15 липня. У Summer Camp учасники зможуть відвідати практичні воркшопи, інтерактивні тренінги, нетворкінг на свіжому повітрі, поспілкуватися з найкращими студентами з України і Молдови.

Під час презентації власним досвідом організації бізнес-проектів поділилися Project Manage бізнес-інкубатора YEP Андрій Фаєр та власник мережi мовних шкiл «POLYGLOT — Центр іноземних мов» та «BOTAN — Твоя школа англійської мови лоукост» Дмитро Петіфоров.

Щоб потрапити до Summer StartUp Camp потрібно зареєструватись і заповнити анкету за посиланням.

СумДУ підтримує розвиток стартап-руху та є учасником мережі академічних бізнес інкубаторів YEP (http://www.yepworld.org/ua/).

Стартап-ініціативи СумДУ (http://startup.sumdu.edu.ua/) спільно з партнерами надають можливість заснувати стартап, реалізувати ідею та отримати цінні поради від експертів, які вже пройшли цей шлях!

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua