Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
22
П'ятниця
березня
розірвані хмари
-1° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

12–13 квітня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету  відбулася V Міжнародна науково-методична конференція «Інноваційні технології в системі підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання і спорту». У роботі конференції взяли участь представники загальної та вищої освіти з України, Польщі, Білорусі та Естонії.

Викладачі, аспіранти та студенти обговорили проблеми застосування інноваційних технологій в системі підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання і спорту; підвищення якості освіти в системі фізичного виховання і спорту; сучасні технології навчання плаванню дітей; формування здорового способу життя студентської молоді; соціально-економічні та програмно-нормативні засади підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання; оздоровлення та рекреації різних верств населення. До збірника матеріалів конференції подано тези доповідей з 18-ти ЗВО.

До складу журі увійшли: д-р наук з фіз. виховання і спорту, професор, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Леонід Пилипей; д-р наук з фіз. виховання і спорту, доцент Володимир Сергієнко; канд. наук з фіз. виховання і спорту, старший викладач Юрій Остапенко; Наталія Долгова канд. пед. наук, доцент.

Після обговорення проблем та обміну досвідом, учасники визначили можливі шляхи модернізації галузі фізичної культури та спорту, відповідно до вимог сьогодення та отримали сертифікати.

Марина Порошенко відвідала Сумський державний університет
681
15 березня 2019
14 березня в рамках робочої поїздки на Сумщину Дружина Президента України ознайомилась із науково-освітнім потенціалом СумДУ та поспілкувалась зі студентами і співробітниками університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua