Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

17 квітня у Сумському державному університеті ректор Анатолій Васильєв зустрівся з радником з питань освіти Посольства Республіки Туреччина в Україні доц., др. Екремом Каланом. У зустрічі також взяли участь перший проректор Василь Карпуша та директор Департаменту міжнародної освіти СумДУ Микола Божко.

Представник посольства, який вперше побував у Сумах, дуже позитивно відгукувався про «невелике, дуже компактне та красиве місто», а також про Сумський державний університет. З його слів університет є успішним завдяки злагодженій роботі керівництва та всієї команди вишу. «Я висловлюю вам щиру вдячність за ті умови, які ви надаєте для навчання й проживання іноземних студентів. Вони дійсно знаходяться у безпеці і ми сьогодні побачили це на власні очі».

Ректор СумДУ Анатолій Васильєв підкреслив прозорість роботи по залученню іноземних студентів до навчання. Також він наголосив на багатоплановій співпраці, її налагодженні та розширенні, акцентуючи увагу на пріоритетному напрямку діяльності – науці.

Представник Посольства ознайомився з матеріально-технічною базою університету. Учасники зустрічі того дня обговорили подальший механізм співпраці та досягли домовленостей щодо формування контингенту турецьких студентів у СумДУ.

У Сумському державному університеті на сьогодні здобувають освіту 1413 іноземців. Серед них - 129 громадян Туреччини.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua