Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

26-27 квітня в Сумському державному університеті відбувся І Міжнародний форум “STABICON-2018”, який об’єднав конференції кафедр навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького та створив майданчик для обговорення актуальних наукових проблем сьогодення. Заснували конференції, які тепер об’єднані у форумі, завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Леонід Мельник та завідувач кафедри управління Олександр Теліженко.

Протягом двох днів насичена програма форуму передбачала роботу дослідників за секціями, проведення круглого столу із нагальних проблем перетворення міста Суми на “Smart-city”, лекції для студентства від практиків та гостей конференції. Одним із важливих результатів роботи форуму стали домовленості про укладання договорів на науково-дослідні роботи між гостями та організаторами форуму.

Гостями пленарної секції стали директор Екологічного центру у Брестському державному університету імені О.С. Пушкіна Олександр Колбас; завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного бізнесу Українсько-американського університету Конкордія  в м. Київі, д.е.н., професор Любов Жарова; консультант зі стратегічного розвитку аеропортів України та доцент кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету Ірина Геєць. Від Сумського державного університету в пленарній секції виступили професор кафедри економічної теорії Сумського державного університету Самуель Чейн та студенти ННІ ФЕМ Станіслав Ніколаєв, Єлізавета Солодова та Олена Ткаченко.

Модератором форуму виступила заступник директора з наукової роботи ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Ганна Швіндіна.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua