Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

3 травня на базі кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету відбулася науково-практична конференція “Сучасні загрози безпеці на національному та регіональному рівнях”. До організації заходу також долучився Центр досліджень регіональної безпеки.

У конференції взяли участь експерти Центру, кафедри психології, політології та соціокультурних технологій, кафедри філософії, науковці військової кафедри СумДУ, кафедри журналістики та філології, представники місцевого самоврядування, аспіранти та студенти. Основні доповіді та обговорення відбувалися в контексті п’яти тематичних блоків:

  1. Військовий контекст національної та регіональної безпеки;
  2. Гуманітарні складові безпеки, сучасні інструменти soft power;
  3. Соціально-економічна та психологічна складова безпеки;
  4. Інформаційні впливи та пропаганда;
  5. Україна-НАТО: результати та перспективи співпраці.

За словами організатора конференції, завідувача кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Ніни Світайло, такого тематичного спрямування конференція відбувається в СумДУ вперше. Організатори заходу змогла зібрати широке коло експертів, а також зацікавити студентів та аспірантів. До речі, конференція розпочалася з нагородження школярів міста Сум за перемогу в конкурсі есе на безпекову тематику.

Керівник Центру досліджень регіональної безпеки Микола Назаров акцентував увагу на високому рівні підготовки студентів різних кафедр СумДУ, які брали участь в обговореннях. “Наступного року плануємо розширити коло учасників конференції та кількість тематичних блоків, щоб вона отримала статус загальноукраїнської, а СумДУ став одним із майданчиків для обговорення тематики національної та регіональної безпеки”, - зазначив Микола Назаров.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
219
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua