Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

3 травня волонтери Сумського державного університету здійснили виїзд до Білопільської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. У закладі навчається 172 учні, які потребують соціального захисту, тому активні студенти вирішили подарувати їм свято: провели концертно-розважальну програму, підготували цікаві ігри англійською мовою та спортивні конкурси.

Волонтери разом із дітьми співали, танцювали, перевіряли інтуїцію під час інтерактивних завдань, згадували слова англійською мовою та розважалися. Завдяки спільним зусиллям учні ще більше згуртувалися та допомагали один одному в конкурсах. Не обійшлося й без подарунків. Волонтери передали вихованцям закладу спортивний інвентар, а саме: баскетбольний та 3 футбольні  м’ячі. Також для школярів молодших класів – настільну гру "Футбольна монополія".

«Цього разу до українських студентів долучилися й іноземні. Вони справили позитивне враження на учнів та потоваришували з ними: активно спілкувалися, розповідали про свою культуру, життя, фотографувалися з дітьми та відповідали на всі поставлені їм запитання», - коментує керівник волонтерського руху Анастасія Вихрова.

На завершення програми заступник директора з виховної роботи Білопільської школи-інтернату Оксана Василівна Шевцова вручила волонтерам подяку за їхній вклад у життя суспільства, добродушність, безкорисливість та подаровані позитивні емоції.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
223
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua