Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Дитячий оздоровчий заклад «Універ» Сумського державного університету цього літа вшосте надаватиме послуги з оздоровлення та відпочинку шкільної молоді. За весь цей період «Універ» став улюбленим місцем для проведення шкільних канікул юних сумчан, завдяки креативній та відданій педагогічній роботі  колективу закладу, який вдало поєднує зміст оздоровлення і відпочинку дітей з мотиваційними програмами професійної орієнтації школярів. Діти активно відпочивають, залучаються до здорового способу життя, розширюють світогляд, розвивають творчий потенціал, лідерські якості. На школярів і цього року в «Універі» чекають захоплюючі конкурси, творчі лабораторії, музичний ринг, інтелектуальний ярмарок, турнір ерудитів, фото-крос, дискусійні гойдалки, тренінги-ігри, live journal, sport time, креатив-паті, дискотеки, плавання у басейні (спеціальна програма дозволяє дитині навчитися плавати, якщо вона ще не має таких навичок). Для школярів розроблено 5-разове збалансоване харчування. У меню - різноманітні страви, що відповідають віковим особливостям, приготовлені відповідно до стандартів харчування дітей у таборі.

Цього року в ДОЗ «Універ» планується провести 4 зміни. Так, перша зміна (тематична, англомовна) розпочне свою роботу 2 червня та завершить 15 червня. В ході цієї зміни діти вивчатимуть англійську мову в ігровій формі, розважаючись зі своїми друзями, під час квестів, екскурсій та безпосередньо під час майстер-класів з кваліфікованим викладачем та носіями мови. Друга зміна працюватиме з 19 червня по 9 липня, третя – з 13 липня по 2 серпня, четверта - з 6 по 26 серпня.

Нині триває набір дітей віком від 6 до 17 років. За детальною інформацією щодо роботи закладу та придбання путівок ви можете звернутися за телефонами: 095-121-23-85 (Сергій Петрович), 095-50-78-259 (Ярослав Сергійович), 050-30-73-289 (Ольга Іванівна).

Дитячий оздоровчий заклад «Універ» чекає на вас для проведення незабутнього літа!

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua