Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Цього року відбувся захист двох кандидатських дисертацій з подвійним керівництвом аспірантів Сумського державного університету Олександра Пшика та Івана Якущенка.

Аспірант кафедри наноелектроніки СумДУ, який навчався за подвійним керівництвом у Польщі Олександр Пшик отримав диплом доктора наук з фізики. Захист дисертації на тему "Structural features and tribo-mechanical properties of TiAlBSiN nanocomposite coatings" відбувся у лютому в Університеті ім. Адама Міцкевича у м. Познань. З української сторони керівником був д. ф.-м. н., професор Олександр Погребняк, а з польської – доктор габілітований, професор Стефан Юрга.

У квітні цього року в Сумському державному університеті відбувся захист дисертації Івана Якущенка на тему «Структурні характеристики та фізико-механічні властивості багатокомпонентних нітридних покриттів до і після іонної імплантації». Науковими керівниками здобувача були д. ф.-м. н., професор Олександр Погребняк) та доктор наук, професор Йошихіко Такеда (м. Цукуба, Японія).

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua