Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

17 травня у Сумському державному університеті відзначили Всесвітній день вишиванки проведенням фото-флешмобу. Віддаючи шану українським традиціям науковці, співробітники та студенти прийшли до закладу вищої освіти, одягнені у вишиті сорочки та сукні. Особливою активністю відзначилися працівники бібліотечно-інформаційного центру СумДУ – майже весь колектив того дня прикрасив себе вишиванками.

Учасники фото-флешмобу не тільки зробили дуже багато світлин на пам'ять про це національне свято, але й поспілкувалися між собою, розповівши історії вишиванок, які одягнули того дня. До слова – серед вишиваного одягу було дуже багато речей ручної роботи, деякі – справжні витвори мистецтва, як результат особистої праці. Серед вишиванок – і унікальна решетилівська вишивка, для створення якої використовувалося 7 видів швів, і вишивка бісером, хрестиком, гладдю. Таким чином колектив Сумського державного університету приєднався до масового відзначення національного свята, під час якого його учасники вкотре переконалися: українські традиції – найкрасивіші, а люди володіють визначними талантами та майстерністю.

Фоторепортаж:

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
218
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua