Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua. Питання та пропозиції приймаються за адресою: info@linet.sumdu.edu.ua
25
Понеділок
березня
хмарно
2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

15 травня у Сумському державному університеті відбувся традиційний конкурс краси – «Міс Студмістечко -2018». 6 учасниць з різних гуртожитків на один вечір перетворилися на відомих жінок світу.

Першим спільним випробуванням для учасниць було дефіле - дівчата демонстрували своє бачення того, якою повинна бути сучасна жінка. На творчому етапі конкурсантки приємно дивували своїми талантами. Наступним випробуванням для дівчат став інтелектуальний конкурс, де вони мали проявити кмітливість, оригінальність мислення та культуру мовлення, відповідаючи на цікаві запитання ведучих, членів журі та залу. Також учасниці спробували розкрити на сцені образи відомих жінок зі всього світу. В останньому конкурсі конкурсантки відчули себе справжніми світовими зірками – у вишуканих вечірніх сукнях вони демонстрували грацію та шарм, які, безумовно, притаманні жінкам.

Після декількох хвилин обговорення члени журі вийшли на сцену для оголошення остаточних результатів:

«Міс Грація» - Анна Кургаліна;

«Міс Креативність» - Карина Полуботько;

«Міс Інтелект» - Анастасія Казак;

«Міс Глядацьких симпатій» - Карина Волинська;

«Міс Артистизм» - Катерина Авдієвська;

«Міс Посмішка» - Ліна Кайданюк.

Переможницею конкурсу «Міс Студмістечко–2018» стала студентка гуртожитку № 1 Катерина Авдієвська. Звання «Віце-міс Студмістечка-2018» отримала студентка гуртожитку № 2-А Ліна Кайданюк.

Науковці СумДУ відвідали із робочою поїздкою Китайський інститут ядерної енергетики
223
22 березня 2019
11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки. Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua