Початок події: 2023-09-18
Останній термін: 2023-10-10
Статус події: new

Організатори: Сумський державний університет, Амстердамський вільний університет, за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Шановні колеги!

Штучний інтелект вже став частиною нашої освітньої і наукової діяльності, і ми б хотіли  дізнатись вашу думку стосовно місця штучного інтелекту в навчальному процесі. Опитування допоможе нам зрозуміти ваше особисте ставлення до штучного інтелекту, зокрема, до Large Language Models (наприклад ChatGPT, чи інших продуктів на основі цих моделей). 

З цією метою ми просимо приділити 5–7 хвилин та надати відповіді на питання нижче. Опитування допоможе нам зрозуміти ставлення до штучного інтелекту серед викладацького складу. Під час опитування вказувати свої особисті дані не треба. Усі результати будуть використані в узагальненій формі. Відповідаючи на питання, ви берете участь у створенні майбутнього, де всі ми будемо так чи так співпрацювати зі штучним інтелектом. Це наша перша розвідка, що за вашої участі та допомоги у майбутньому допоможе підготувати комплексне дослідження цього нового феномену. Уявити освітню і наукову діяльність без використання штучного інтелекту вже вкрай важко, тому всі ми маємо ефективно використати усі його переваги та уникнути порушень академічної доброчесності під час його застосування. 

 

Цільова група – викладачі ЗВО.

 

Посилання на опитування: https://forms.gle/1TE3z2eDUPuwXhZV6

 

Дедлайн: 10 жовтня 2023 року.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]