Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
07 грудня 2018
Кількість переглядів:
624
Поділитися:

За результатами Міжнародного Інформаційного тижня програми Еразмус+, що відбувся 5-9 листопада у м.Київ, Сумський державний університет проводить серію семінарів, присвячених конкурсам програми Еразмус+ на 2019 рік.

28 листопада відбувся семінар з підготовки проектних заявок на програму ЄС Еразмус+ ключовий напрям навчальної мобільності. На семінарі були окреслені основні етапи формування проектних заявок, взаємодію між партнерами, фінансові аспекти проектів кредитної мобільності. Також учасники семінару обговорили питання забезпечення якості виконання двосторонньої мобільності, в тому числі раціональність квот, мовну підготовку, прозорість відбору учасників, визнання результатів навчання, дисемінацію результатів проекту.

5 грудня відбувся семінар з підготовки грантових заявок на проекти напряму «Розвиток потенціалу вищої освіти» програми Еразмус+ на конкурс 2019 року. На семінарі були представлені умови участі у даному напрямі, нововведення конкурсу 2019 року, національні та регіональні пріоритети, вимоги до консорціуму та поради щодо пошуку партнерів, особливості підготовки проектної заявки та критерії її оцінювання.

Семінари проводяться в рамках діяльності координаційного центру з підготовки грантових заявок відділу міжнародних зв’язків.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua