Дата публікації:
22 березня 2019
Кількість переглядів:
481
Поділитися:

11-15 березня делегація українських вчених під координацією науково-дослідного інституту енергоефективності Сумського державного університету відвідала місто Ченду (КНР). Науковці зустрілися з представниками Китайського інституту ядерної енергетики, для якого будуть розробляти і проектувати головний насос для енергетичної установки.

Загалом до виконання проекту залучені фахівці низки провідних установ і організацій:  ДК «Укрспецекспорт», СумДУ, НТУУ «КПІ» (м. Київ), АТ «ВНДІАЕН» (м. Суми) та Інститут електродинаміки (м. Київ).

Перемовини науковців Сумського державного університету продовжуються ще з 2016 року. Восени минулого року закордонні партнери відвідали Сумщину, аби більш детально обговорити технічні параметри проекту.

За словами начальника науково-дослідної частини СумДУ Дениса Курбатова, під час поїздки сторонам вдалось узгодити і підписати технічні вимоги до розробки і проектування насосного агрегату та його електричної частини. Результатом зустрічі стало підписання пакету відповідних документів із додатковим зобов’язанням української сторони найближчим часом надати китайській техніко-комерційну пропозицію до проекту.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua