Дата публікації:
18 квітня 2019
Кількість переглядів:
324
Поділитися:

Низкою нових здобутків відзначилися студенти Сумського державного університету на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт із галузей знань і спеціальностей. Вони стали найкращими в Україні, представивши свої дослідження за напрямами «Банківська справа», «Менеджмент природоохоронної діяльності», «Екологія», «Механічна інженерія», «Електричні машини та апарати». Сьогодні в скарбничці СумДУ 49 призових місць – 11 від факультету технічних систем та енергоефективних технологій; 10 від факультету електроніки та інформаційних технологій; навчально-науковий інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького та навчально-науковий інститут права вибороли по 8 місць; у навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС»  5 переможних досліджень; 2 перемоги в медичного інституту та в Конотопського інституту; по одній перемозі в Шосткинського інституту СумДУ, у факультету іноземної філології та соціальних комунікацій  та в кафедри військової підготовки.  

Перші місця отримали студенти: Аліна Зимогляд – «Банківська справа» (керівник –  професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Інна Бєлова).

Станіслав Ніколаєв «Менеджмент природоохоронної діяльності» (керівник – завідувач кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Леонід Мельник).

Анастасія Циганчук «Екологія» (керівник – завідувач кафедри прикладної екології, професор Леонід Пляцук).

Максим Голофост та Андрій Саранчук «Механічна інженерія» (керівник – викладач кафедри прикладного матеріалознавства і технології конструкційних матеріалів Лідія Руденко).

Тамара Бруква та Олександр Куліков «Механічна інженерія» (керівник – асистент кафедри прикладної гідроаеромеханіки Олександр Ратушний).

Олександр Новіков та Роман Петренко «Електричні машини та апарати» (керівник – доцент кафедри комп’ютерних наук Георгій Кулінченко).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua