×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
12 серпня 2022
Кількість переглядів:
1628
Поділитися:

Студентський ректорат Сумського державного університету організував благодійний квартирник, під час якого було зібрано понад 9,5 тисяч гривень на потреби військових.

Також до проведення заходу долучилися культурно-мистецький центр і комплекс громадського харчування СумДУ, громадське формування «Спарта». До участі запрошувалися усі бажаючі.

На гостей квартирника чекали виступи гуртів і виконавців із СумДУ та міста Суми, а також благодійний аукціон із тортами від начальника КГХ СумДУ Олександра Чеховського.

Усі зібрані кошти студентський ректорат спрямував до благодійної організації «Громадський фонд «Суми».

«Ідея провести благодійний квартирник спала на думку після того, як побачили всеукраїнську акцію «Універ 4.5.0». Ми подумали, чи не підтримати локально наших захисників – байрактари – це добре, але є потреба й в інших речах, на які ми зможемо зібрати тут і зараз. Те, що вдалося зібрати як мінімум на 3 аптечки стандарту IFAK – це заслуга кожного, хто долучився до квартирника. Ще одна місія заходу – моральна підтримка студентів, аспірантів та гостей нашого університету, що в такий час дуже важливо. Окремо хочу подякувати нашим захисникам, завдяки яким ми маємо змогу проводити такі заходи й підтримувати бойовий дух сумчан», – зазначив в.о. студентського ректора СумДУ Кирило БАЛАЦЕНКО.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]