×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
29 вересня 2022
Кількість переглядів:
1157
Аудіоверсія:
Поділитися:

Волонтери Сумського державного університету активно допомагають ГО «СББ-Тил» у плетінні маскувальних сіток для Збройних сил України. Протягом двох тижнів, кожного четверга та неділі, студенти долучалися до створення надійного захисту для наших бійців.

Волонтерську організацію «СББ-Тил» ще з 2014 року очолює група небайдужих жінок, які «в тилу» підтримують наших захисників та захисниць: плетуть маскувальні сітки, виготовляють «кікімори», збирають дитячі малюнки та обереги для підняття бойового духу українських воїнів.

Із повномаштабним вторгненням у нашу країну попит на маскувальні сітки неабияк зріс, тому «Сумський Бабський Батальйон» постійно має потребу в робочих руках для плетіння сіток, збору одягу для виготовлення стрічок тощо.

Волонтери університету вже декілька років співпрацюють з активістами цієї громадської організації, неодноразово долучалися до плетіння сіток для бійців АТО.

«У подальшому плануємо продовжувати нашу співпрацю» - розповідає волонтерка Анастасія ЧУПРУН. – Кожен небайдужий може долучитися до процесу, тим самим неабияк підтримуючи українську армію та наближаючи нас до перемоги!».

Все буде Україна!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]