Новини

Новини Освіта Наука Міжнародна діяльність Візити ІТ Якість Інновації Культура Спорт Інфраструктура Соціальна робота Про СумДУ Рейтинги 3D-інновації

Збірна України з біатлону визначила остаточний склад чоловічої та жіночої команд на чемпіонат світу 2023 року, який проходитиме з 8 до 19 лютого в німецькому місті Обергоф.

4 лютого на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ (с. Яворів Львівської області) завершився юніорський чемпіонат України з біатлону. Переможцем змагань стала збірна Сумської області.

2 лютого в Сумському державному університеті відбулась традиційна церемонія вручення відзнаки «Соціальний О.С.К.А.Р. СумДУ», започаткована кафедрою психології, політології та соціокультурних технологій факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.

1 лютого на базі Сумського держаного університету відбулося засідання відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України» у Сумській області за участю обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

До акції, що розпочалась восени минулого року з ініціативи факультету технічних систем та енергоефективних технологій, долучились не лише студенти і працівники Сумського державного університету, але й благодійні громадські організації, підприємці, пересічні сум’яни.

Представники Сумського державного університету увійшли до переліку талановитих спортсменів області, яким призначено іменні стипендії голови Сумської обласної державної адміністрації та стипендії Сумської міської ради на перше півріччя 2023 року.

31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.

30 січня в Конгрес-центрі СумДУ відбувся «круглий стіл» на тему: «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни», організатором якого виступив телеканал "СТС".

Команда GlobalLogic Education провела ініціативу «IT Pet Project Student Competition», в рамках якої студенти 15 університетів з усіх регіонів України продемонстрували власні програмні розробки, а найкращі з них отримали сучасні ноутбуки.

27 січня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Альте (м. Тбілісі, Грузія). Під час зустрічі керівники закладів підписали угоду про співпрацю.

Магістрант факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету Антон Дудченко приніс чергову медаль Україні на чемпіонаті Європи з біатлону, що проходить в Ленцергайде (Швейцарія).  

21 січня на базі Сумського державного університету відбувся благодійний турнір із футзалу. Усі зібрані кошти організатори віддають на потреби Збройних Сил України.

20 січня відбулося закриття зимової зміни школи «Аквабенд-СумДУ». Упродовж двох тижнів 29 юних відпочивальників мали велику кількість цікавих активностей.

На зимовій Універсіаді-2023, що проходить в американському Лейк-Плесіді з 11 до 22 січня, Україна здобула третю нагороду. Срібну медаль для нашої збірної виборов студент факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету Дмитрій ГРУЩАК у біатлонній гонці переслідування на 12,5 кілометрів.

Міністерство освіти і науки України висловило подяку керівництву та викладацькому складу Сумського державного університету за активну участь у створенні першої у незалежній Україні енциклопедії, створеної Державною науковою установою «Енциклопедичне видавництво».

Сумський державний університет із глибоким смутком повідомляє про смерть доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки навчально-наукового інституту права Володимира Васильовича ПАХОМОВА.

14-15 січня у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбувся відкритий чемпіонат області «Кубок ректора СумДУ» з гандболу.

12 січня у гуртожитку студентського містечка Сумського державного університету відбулася зустріч представників адміністративно-господарчих служб зі студентським активом на тему: «Енергозбереження. Раціональне використання електроенергії. Споживаємо енергію розумно».

За підтримки та сприяння польської компанії «ATDI Sp. z o. o.» (Варшава), котра є представником французької компанії-розробника інноваційного програмного забезпечення ATDI, укладено угоду на використання ПЗ HTZ Comunications в Сумському державному університеті на суму 2500 євро.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]