Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

10 грудня ІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка зібрав у Сумському державному університеті любителів українського слова з усієї області. Окрім хореографічного й вокального колективів університету, учасників вітали директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, перший проректор СумДУ Василь Карпуша та завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ Олена Ткаченко.

«Від імені нашої 12-тисячної родини щиро вітаю вас. У СумДУ ви можете почути не лише українську мову. Нині тут навчаються студенти з 50 країн світу. Але українська – завжди в пріоритеті: вона рідна, наша мова. Бажаю, щоб ви й надалі були такими ж активними провідниками української мови, тому що слово лікує, а іноді  й вбиває. Отже, той, хто ним володіє, володіє практично всім!» – звернувся до переможців першого етапу Василь Карпуша.

Цього року завдання конкурсу вже традиційно були  розділені на чотири групи: для закладів І-ІІ рівня акредитації (гуманітарного та негуманітарного рівнів) та для закладів ІІІ-ІV рівнів відповідно. Результати оприлюднять після засідання членів журі конкурсу. Автор найкращої роботи представить свій навчальний заклад на всеукраїнському рівні.

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua