07
Вівторок
лютого
чисте небо
-9° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)
Топ-новина: Ні

25 березня в Міністерстві освіти і науки України науковці Центру вебометрії та веб-маркетингу СумДУ презентували оновлену редакцію вебометричного рейтингу «SWR» (SumyWebRank) і взяли участь в церемонії нагородження переможців.

Учасниками рейтингу стали близько 800 навчальних закладів довузівської освіти – учасників V Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу, що проводиться Інтернет-Асоціацією України (ІнАУ) за підтримки Міністерства освіти і науки (МОН).

Перший заступник Міністра Інна Совсун висловила вдячність всім організаторам за те, що, попри непросту ситуацію в державі, у системі освіти, особливо на місцях, з’являються нові ідеї та підходи, спрямовані на майбутній прогрес, одним із показників якого є представленість навчальних закладів в Інтернет-просторі.

Голова правління ІнАУ Тетяна Попова відзначила внесок Сумського державного університету у підготовку нової редакції вебометричного рейтингу навчальних закладів, який цього року став окремою номінацією щорічного Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу від ІнАУ.

Начальник Центру вебометрії та веб-маркетингу СумДУ Дмитро Фільченко під час церемонії  підкреслив, що вебометричний підхід до оцінювання діяльності навчальних закладів є гарним доповненням експертного підходу, який здебільшого використовується у різноманітних конкурсах веб-сайтів. Окрім іншого, вебометрія дозволяє в автоматизованому режимі, 24 години на добу, проводити моніторинг інформаційної відкритості та корисності будь-яких інституцій: від навчальних закладів до ЗМІ та органів влади.

Із повною версією результатів та методикою рейтингу можна ознайомитися на Першому українському рейтинговому порталі.

Нагадаємо, що вебометричний рейтинг «SWR»було започатковано Сумським державним університетом у 2013 році як приклад наукового продукту університету з вагомою інноваційною складовою та соціальним значенням.

СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
Конференція трудового колективу підбила підсумки діяльності СумДУ в 2022 році
31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.
СумДУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Альте (Грузія)
27 січня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Альте (м. Тбілісі, Грузія). Під час зустрічі керівники закладів підписали угоду про співпрацю.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]