07
Вівторок
лютого
чисте небо
-9° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)
Топ-новина: Ні

Рейтинг U-Multirank визначає кращі університети Європи та світу, проводиться під егідою Європейської комісії та є джерелом даних й  інструментом аналізу за всіма аспектами діяльності: навчання, дослідження, «третя місія». Вже третій рік поспіль цей рейтинг високо оцінює здобутки Сумського державного університету, визначивши більшість показників діяльності університету на рівні не нижчому за середньосвітове значення.

U-Multirank провів рейтинговий аудит за більше, ніж 30 показниками діяльності, які віднесені до 5 рейтингових груп: від «А» (показник перевищує середньосвітове значення більше, ніж на 25%) до «Е» (найнижчий рівень).

Серед вишів України Сумський державний університет має найбільшу кількість індикаторів, віднесених до рейтингової групи «А». Серед них переважно показники навчальної діяльності, інтернаціоналізації та відповідальності перед регіоном.

Високі показники СумДУ в рейтингу U-Multirank 2016 цілком корелюють із позиціями університету в міжнародних рейтингах QS, Webometrics, SCImago та інших.

СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
Конференція трудового колективу підбила підсумки діяльності СумДУ в 2022 році
31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.
СумДУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Альте (Грузія)
27 січня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Альте (м. Тбілісі, Грузія). Під час зустрічі керівники закладів підписали угоду про співпрацю.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]