08
Середа
лютого
чисте небо
-9° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)
Топ-новина: Ні

Рейтинг URAP (University Ranking by Academic Performance), що оцінює якість науково-дослідної діяльності університетів світу, оцінив Сумський державний університет на 4-й позиції серед українських ВНЗ та у ТОП-10% ВНЗ у загальносвітовому заліку.

За допомогою наукометричної бази даних Web of Science рейтинг URAP оцінює публікаційну продуктивність та якість публікацій вишів світу, ступінь міжнародного співробітництва та авторитетність публікацій за галузями знань.

Рейтинг URAP публікує результати ТОП-2000 університетів світу, а також вперше окремо список 200 університетів-кандидатів (waiting list) на входження до ТОП-групи.

В рейтингу URAP наразі представлено 5 українських вишів: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, НТТУ «КПІ», Сумський державний університет та НТУ «ХПІ».

Цікаво, що результати рейтингу URAP 2015/16 для українських вишів майже стовідсотково співпадають з результатами рейтингів QS World University Rankings 2015/16 та Webometrics за січень 2016 р. Рейтинг URAP вважається одним із чотирьох головних наукометричних рейтингів світу разом із SCImago, «лейденським» та «тайванським» рейтингами.

СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
Конференція трудового колективу підбила підсумки діяльності СумДУ в 2022 році
31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.
СумДУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Альте (Грузія)
27 січня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Альте (м. Тбілісі, Грузія). Під час зустрічі керівники закладів підписали угоду про співпрацю.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]