06
Вівторок
грудня
рвані хмари
-2° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)
Топ-новина: Ні

Міжнародний рейтинг QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, четвертий рік поспіль підтверджує позиції Сумського державного університету серед кращих університетів світу та України.

Серед українських вишів СумДУ оцінений на 5-й позиції серед 6 університетів, які вже декілька років поспіль незмінно входять до рейтингу (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», НТУ «ХПІ», СумДУ, ДонНУ ім. В. Стуса). У той же час загальна кількість українських ВНЗ у базі QS зросла вже до 27.

Згідно з результатами цьогорічного дослідження британської компанії QS, Сумський державний університет був класифікований як університет з високою науковою продуктивністю, подолавши всі необхідні кваліфікаційні бар'єри. «Беручи до уваги, що у світі налічується приблизно 26 тисяч вишів, Сумський державний університет знаходиться серед кращих 3% університетів світу», - зазначається в аналітичному звіті QS.

Вітання ректора СумДУ Василя КАРПУШІ з Днем Збройних сил України
Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани, уклінно вітаю вас з Днем Збройних сил України!
У СумДУ розпочинаються «Дні кар’єри»
29 листопада в Сумському державному університеті стартують «Дні кар’єри» – серія заходів, спрямованих на допомогу студентам і випускникам у пошуках першого місця роботи. Триватимуть «Дні кар’єри» до 8 грудня.
Юрій Гогоці – єдиний український науковець, визнаний як «Високоцитований дослідник» одночасно у двох категоріях рейтингу Clarivate
Професор (за сумісництвом) кафедри наноелектроніки та модифікації поверхні Сумського державного університету Юрій ГОГОЦІ отримав визнання як «Високоцитований дослідник» в авторитетному реєстрі Clarivate в 2022 році одразу в двох категоріях: хімія та у матеріалознавство.
У СумДУ вітали студентів та відзначили найактивніших
18 листопада на базі Конгрес-центру СумДУ відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню студентів.
Цьогорічні успіхи СумДУ у міжнародних рейтингах обговорено з журналістами провідних регіональних ЗМІ
9 листопада ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША та голова вченої ради Анатолій ВАСИЛЬЄВ провели пресконференцію «СумДУ – на передовій освітнього фронту: у топ-500 кращих університетів світу та лідер серед закладів вищої освіти України».
СумДУ значно покращив свої позиції в міжнародному рейтингу Times Higher Education World University Rankings за галузями знань
25 жовтня одна з найбільш авторитетних рейтингових агенцій в сфері вищої освіти Times Higher Education оприлюднила рейтинг найбільш успішних університетів світу за галузями знань.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]