Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
25
Четвер
квітня
чисте небо
11° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)

Міжнародний рейтинг QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, четвертий рік поспіль підтверджує позиції Сумського державного університету серед кращих університетів світу та України.

Серед українських вишів СумДУ оцінений на 5-й позиції серед 6 університетів, які вже декілька років поспіль незмінно входять до рейтингу (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», НТУ «ХПІ», СумДУ, ДонНУ ім. В. Стуса). У той же час загальна кількість українських ВНЗ у базі QS зросла вже до 27.

Згідно з результатами цьогорічного дослідження британської компанії QS, Сумський державний університет був класифікований як університет з високою науковою продуктивністю, подолавши всі необхідні кваліфікаційні бар'єри. «Беручи до уваги, що у світі налічується приблизно 26 тисяч вишів, Сумський державний університет знаходиться серед кращих 3% університетів світу», - зазначається в аналітичному звіті QS.

Times Higher Education: Cумський державний університет – у ТОП-300 університетів світу за рівнем суспільно-економічного впливу
399
04 квітня 2019
Міжнародне рейтингове агентсво Times Higher Education (THE), що вважається одним із найавторитетніших у галузі вищої освіти, опублікувало новий рейтинг університетів світу THE University Impact Rankings. Він оцінює діяльність університетів світу за рівнем поширення позитивного впливу (impact) на суспільство, економіку та довкілля. За результатами рейтингу Сумський державний університет увійшов до 300 кращих університетів світу серед близько 500, що пройшли аудит THE, та посів перше місце серед українських вишів.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua