06
Понеділок
лютого
легкий сніг
-5° C
Погода в кампусах СумДУ (м.Суми)
Топ-новина: Ні

Міжнародний рейтинг QS World University Rankings, який вважається одним із найбільш авторитетних у світі, четвертий рік поспіль підтверджує позиції Сумського державного університету серед кращих університетів світу та України.

Серед українських вишів СумДУ оцінений на 5-й позиції серед 6 університетів, які вже декілька років поспіль незмінно входять до рейтингу (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, КНУ ім. Т. Шевченка, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», НТУ «ХПІ», СумДУ, ДонНУ ім. В. Стуса). У той же час загальна кількість українських ВНЗ у базі QS зросла вже до 27.

Згідно з результатами цьогорічного дослідження британської компанії QS, Сумський державний університет був класифікований як університет з високою науковою продуктивністю, подолавши всі необхідні кваліфікаційні бар'єри. «Беручи до уваги, що у світі налічується приблизно 26 тисяч вишів, Сумський державний університет знаходиться серед кращих 3% університетів світу», - зазначається в аналітичному звіті QS.

СумДУ – в трійці кращих університетів України в оновленому рейтингу Webometrics
Згідно з оновленими даними Ranking Web of  Universities (Webometrics), Сумський державний університет значно покращив свої позиції у міжнародному рейтингу, піднявшись більше, аніж на 100 позицій і увійшовши до 1350 кращих університетів світу. Також СумДУ входить до трійки найкращих ЗВО України, поступаючись тільки КПІ ім. Ігоря Сікорського та КНУ імені Тараса Шевченка.
Конференція трудового колективу підбила підсумки діяльності СумДУ в 2022 році
31 січня в Сумському державному університеті відбулася конференція трудового колективу, на якій ректор Василь КАРПУША представив детальний аналіз діяльності закладу в 2022 році.
Ректор СумДУ Василь КАРПУША взяв участь в обговоренні щодо втрат і здобутків Сумщини за рік війни
30 січня в Конгрес-центрі СумДУ відбувся «круглий стіл» на тему: «Що втратила та здобула Сумщина за рік війни», організатором якого виступив телеканал "СТС".
СумДУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Альте (Грузія)
27 січня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Альте (м. Тбілісі, Грузія). Під час зустрічі керівники закладів підписали угоду про співпрацю.
СумДУ – у трійці найбільш «стійких» вітчизняних університетів відповідно до міжнародного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings
Сумський державний університет покращив свої позиції в останній редакції всесвітнього екологічного рейтингу UI GreenMetric World University Rankings 2022, піднявшись майже на 50 позицій та перемістившись у групу топ-350 найбільш «стійких» університетів світу.
СумДУ – лідер серед українських ЗВО в оновленому світовому рейтингу Times Higher Education
Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та вперше увійшов до 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти – Times Higher Education (THE).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]