Початок події: 2019-04-22
Час події: 9:00
Місце проведення: К-2 ауд. 247
Статус події: new

У травні 2019 року розпочинається наступний спільний проект Чеського університету природничих наук м. Прага та Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Білоцерківського національного аграрного університету у сфері якості освіти під назвою «Підтримка спроможності молодих співробітників університетів у сфері освіти, досліджень та науки в Україні» (Support of young university capacities in education and research and science in Ukraine). Проект фінансується Чеським агентством розвитку. Координатор проекту з української сторони для СумДУ - доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій «УАБС» СумДУ Оксана Замора.

В рамках проекту заплановано заходи у наступних напрямках:

  1. Підтримка якості освіти та досліджень через активізацію участі студентів у процесі забезпечення якості освіти, розбудову системи оцінки організації практик/стажувань та внутрішньої системи підтримки трудових ресурсів у сфері досліджень та науки.
  2. Посилення педагогічних та дидактичних компетенцій молодих науковців через семінари на теми впровадження цифрових технологій в освіту.
  3. Посилення спроможності у сфері досліджень та науки через організацію наукових та дослідницьких майстер-класів для молодих науковців, циклу навчальних візитів з метою обміну досвідом у сфері науки та досліджень, проведення конкурсу наукових грантів для молодих науковців та літньої школи на базі БЦНАУ. Проект завершиться конференцією для молодих науковців

Перший захід в рамках проекту відбудеться 22 квітня о 9.00 (ауд. К-2 247) на базі ННІ БТ «УАБС» і буде присвячений етичним аспектам досліджень, особливо, у сфері освіти, науки та досліджень, розвитку та інновацій, мистецької та іншої творчої діяльності. Одноденний семінар направлено на молодих дослідників, керівників та докторантів.

Зазначимо, що даний проект є успішним продовженням співпраці в рамках попереднього спільного проекту «Посилення спроможності СНАУ та СумДУ у сфері якісної освіти та досліджень», що реалізувався в 2017/2018 н.рр.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua