Новини

21 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій.

21 жовтня вчена рада Сумського державного університету підбила підсумки роботи у 2020-2021-му та визначила основні завдання на 2021-2022 навчальний рік щодо формування контингенту осіб, які навчаються за усіма освітніми та освітньо-науковими рівнями, курсами, формами навчання.

21 жовтня СумДУ відвідала фахівчиня із питань освіти Посольства США в Україні Віра ТЕРНОВСЬКА, яка опікується питаннями грантової та стипендіальної підтримки з боку американських фондів для проєктної діяльності та організації мобільності для різних категорій учасників.

У зв’язку зі встановленням у Сумах з 23 жовтня «червоного» рівня епідемічної небезпеки, День відкритих дверей Сумського державного університету, проведення якого планувалося на цю дату, відтерміновується!

20 жовтня на базі Сумського державного університету відбулася робоча нарада з реалізації проєкту «Загальнонаціональна цифрова платформа для професійного розвитку розробників університетських стратегій забезпечення якості освіти».

20 жовтня Сумський державний університет приймав міжуніверситетську науково-освітню конференцію, що відбувалася в рамках двосторонньої співпраці з КНУБА.

15-17 жовтня у Солоніках (Греція) відбувся чемпіонат світу з самбо серед молоді.

13 жовтня за підтримки Сумського державного університету у рамках Тижнів Німеччини в Україні відбувся Перший вечірній фестиваль неформальної освіти «Мистецтво вчитися разом».

13-14 жовтня служби забезпечення позанавчальної діяльності Сумського державного університету разом зі студентським ректоратом взяли участь у заходах до Дня захисників і захисниць України.

З 12 по 13 жовтня в Палаці спорту «Юність» (м.Запоріжжя) пройшов чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Змагання дали старт новому олімпійському циклу, а їх результати лягли в основу формування збірної на найближчий час.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua