Новини

12 грудня на засідання вченої ради Сумського державного університету було розглянуто проєкт Стратегічного плану розвитку СумДУ на 2020-2026 роки. Цей документ обговорювався протягом року в експертному середовищі, до якого увійшли директори інститутів, декани факультетів, керівники структурних підрозділів університету. Пропозиції та зміни до проєкту стратегічного плану надходили також від членів колективу.

11 грудня у Сумському академічному театрі ім. М.С. Щепкіна відбувся традиційний конкурс серед сумських команд КВН «Кубок мера».

За трофей змагалося 11 колективів, п’ять з них представляли Сумський державний університет.

Захід відбувся 11 грудня за участі представників Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Учасники «круглого столу» зосередили увагу на організаційно-методичних аспектах забезпечення ефективного впровадження дуальної системи навчання в закладах вищої освіти, взаємодії вишів з роботодавцями.

9 грудня у рамках дводенного тренінгу відбулося засідання «круглого столу», присвяченого новій процедурі акредитації освітніх програм, за участі заступниці голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олени Єременко.

У своєму виступі вона узагальнила перший практичний досвід агентства з проведення акредитації, а також представила візію розвитку і вдосконалення цих процедур у контексті розбудови системи якості вищої освіти в Україні.

Сумський державний університет посів друге місце серед українських закладів вищої освіти, що потрапили до світового екологічного рейтингу UI GreenMetric.

У загальному рейтингу навчальних закладів із 85 країн світу СумДУ займає 208-е місце.

Змагання проходили з 26 по 2 грудня в Чернівцях. У них взяли участь 36 дитячо-юнацьких спортивних шкіл України.

У складі збірної Сумщини на чемпіонаті виступила студентка 2 курсу факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ Наталія Іванова.

На кафедрі журналістики та філології відбулися тренінги у рамках проєкту «Медіаграмотність у регіонах України». Їх проведено за підтримки «Іnterlink Academy» (Німеччина, м. Гамбург) та «МедіаКомпас» (м. Суми) для вчителів, громадських активістів і молодих журналістів.

Студентки кафедри германської філології Дар’я Іванова  та Анастасія Часовських стали фіналістами Всеукраїнського шекспірівського конкурсу студентських дослідницьких і креативних проєктів імені Віталія Кейса.

1 грудня відбувся фінал другого сезону Ліги. Цього року у змаганнях взяли участь 10 команд та 10 тренерів. З них до фіналу дійшли три «найсмішніші» пари:

  1. «Бешеные тапки» (м.Одеса) + Марія Острога з команди «Гостиница 72».
  2. «60 калибр » (м.Харків) + Дмитро Тютюн, представник клубу «Стендап-вечір».
  3. «Сегодня можно все» (м.Київ) + Артем Сагітов з команди «Вот эти парни».

28 листопада у Конгрес-центрі СумДУ відзначили кращих студентів області за підсумками конкурсу «Студент року-2019». Організували захід: управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради, Сумський міський центр дозвілля молоді Сумської міської ради.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua