Новини

28 січня Сумський державний університет відвідали представники Національного університету біоресурсів і природокористування України. Очолив делегацію проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша.

Дев’ятий раз поспіль у стінах СумДУ вітали учасників заходу, організатором якого традиційно виступила кафедра економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ННІ ФЕМ ім. О. Балацького, у партнерстві з органами студентського самоврядування СумДУ, управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

24 січня Конференції трудового колективу заслухала звіт ректора Анатолія Васильєва «Підсумки роботи університету за 2019 рік та основні завдання на 2020 рік». У звіті ректор окреслив основні здобутки минулого року, проблеми та шляхи їх вирішення у 2020 році.

З 22 по 24 січня Палац студентського спорту СумДУ приймав учасників Чемпіонату України з самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Цей турнір став відбірним етапом на чемпіонати Європи та світу.

23 січня зборами колективу Медичного інституту СумДУ завершилася звітна кампанія керівників структурних підрозділів університету. Попередньо відбулися збори колективів навчально-наукового інституту права, навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького, навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС», факультету технічних систем та енергоефективних технологій, факультету електроніки та інформаційних технологій, факультету іноземної філології та соціальних комунікацій.

На запрошення Народного Уряду м. Харбін та корпорації «Hua Yue Dong Fang»  помічник ректора з міжнародних зв’язків В’ячеслав Куксенко та директор департаменту міжнародної освіти Микола Божко у складі української делегації взяли участь у роботі третього форуму «Дні України в Харбіні» (м. Харбін, КНР).

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України упродовж наступних трьох років на базі СумДУ проходитимуть олімпіади з таких дисциплін та спеціальностей: програмування обробки на верстатах з числовим програмним керуванням; економіка природокористування; гідравлічні машини, гідроприводи та гідропневмоавтоматика; соціальна медицина та організація охорони здоров'я; журналістика, реклама і зв’язки з громадськістю; математика.

Традиційна звітна кампанія покликана проаналізувати виконання завдань за минулий рік, виділити найсуттєвіші досягнення, окреслити напрямки, що потребують підвищеної концентрації зусиль, спланувати подальшу роботу, визначити пріоритети на 2020 рік за кожним напрямком діяльності. У нарадах беруть участь ректор Анатолій Васильєв, проректори, керівники структурних підрозділів СумДУ.

Успішний досвід Сумського державного університету щодо підвищення якості вищої освіти було презентовано 24 грудня на Форумі вищої освіти, ініційованому Міністерством освіти і науки України.

 

Шановні студенти і працівники Сумського державного університету!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua