Новини

У Сумському державному університеті продовжується проєкт із віртуального навчання в межах курсу «Стратегічне управління» (викладач Ганна Швіндіна). Протягом наступних 5 тижнів заплановані вебінари з актуальних тем у сфері стратегічного управління та прийняття рішень. Партнерами проєкту стали Мельбурнський королівський технологічний університет (RMIT) та Вайтфілд Бізнес-Школа (Маврикій). Наступна сесія – 9 квітня, початок о 13-25. Доєднатися можна за посиланням в Google Hangouts Meet - https://meet.google.com/gfo-pmij-szm. Мова вебінарів – англійська.

Шановні абітурієнти! У зв’язку з протиепідемічними заходами подачу документів на вступ до Кафедри військової підготовки Сумського державного університету необхідно здійснювати дистанційно на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З 31 березня по 3 квітня кафедра маркетингу ННІ ФЕМ імені Олега Балацького у рамках програми підвищення кваліфікації від Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ організувала для викладачів та аспірантів різних факультетів і спеціальностей вебінари-тренінги.

В умовах карантину науковці мають можливість проводити дослідження методами растрової електронної мікроскопії, просвічуючої електронної мікроскопії, рентгенівського мікроаналізу, рентгенографії, спектрофотометрії та хроматографії за допомогою Центру колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія матеріалознавства геліоенергетичних, сенсорних та наноелектронних систем».

Перший прямий ефір відбувся 1 квітня на тему «Досвід онлайн технологій навчання: що доступно викладачу вже сьогодні?», який провела Ганна Швіндіна, завідувач кафедри управління навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О.Балацького. Для того, щоб зробити прямий ефір #СумДУ_наживо більш інтерактивним, спікерка контактувала з учасниками трансляції за допомогою двох платформ: Facebook та Hangouts Meet.

Стандарт надання медикаментозної допомоги, передбачений для лікування пацієнтів з середнім та тяжким перебігом захворювання на COVID-19, створили фахівці кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією і кафедри педіатрії медичного інституту СумДУ. Протокол затверджено управлінням охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації.

 Студентки-перекладачі http://gf.sumdu.edu.ua/uk/bakalavrat.html СумДУ здобули перемогу у ІV-му Міжнародному студентському конкурсі перекладу “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу",   підсумки якого було підбито дистанційно 26 березня на базі факультету іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування ННІ БТ «УАБС» СумДУ Тарас Савченко в інтерв’ю каналу UA:Суми висловив експертну думку щодо антикризових законів.

З початку цього року представники Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького у рамках міжнародних науково-освітніх проєктів та програм стажування відвідали 6 країн світу: Австралію, Вірменію, Індію, США, Нігерію та Гану. Усі делегації повернулися в Україну до початку оголошення карантину у зв’язку з поширенням у світі небезпечного коронавірусу COVID-19.

26 березня Сумський державний університет приєднався до програми Coursera for Campus, яка надає безкоштовний доступ до понад 3800 курсів від провідних університетів та компаній світу. Зареєструватись на необмежену кількість курсів можуть усі викладачі, студенти та співробітники СумДУ до 31 липня 2020 року, а завершити курси до 31 вересня 2020 р.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua