Новини

Театр танцю «Феєрія» Сумського державного університету в співпраці з волонтерами провели благодійний танцювальний хобі-клас для сумчан «Ми з України».

СумДУ отримав вітчизняну та міжнародну акредитацію освітньої програми «Медицина». Відтепер дипломи випускників автоматично визнаються в усьому світі. 12 травня на телеканалі «СТС» про це вийшов сюжет.

12 травня в Сумському державному університеті відбулося засідання Ради із забезпечення якості вищої освіти. 

Представники Сумського державного університету взяли участь у нараді в Сумській ОВА з питання відновлення теплопостачання міста Охтирки, інфраструктура якого зазнала значних пошкоджень унаслідок ракетних і бомбових ударів з боку рф. Зокрема, під час заходу розглядалося питання створення відповідної Схеми теплопостачання міста.

У ці тяжкі для України часи студенти-волонтери Сумського державного університету знайшли у собі сили не лише подбати про власну родину, але й допомагати іншим. Як саме – розкажемо у добірці розповідей...

6 травня на базі Сумського державного університету завершились п’ятиденні онлайн-курси «Українська мова: помічник кожному на щодень», які організував Центр розвитку кадрового потенціалу.

3 травня на базі Сумського державного університету розпочався фестиваль шкільних медіа та юних журналістів області «Медіасвіт веде у всесвіт».

4 травня відбулася чергова онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та університету міста Ліверпуль у рамках програми «Ініціатива Єднання».

30 квітня студенти-волонтери Сумського державного університету вкотре відвідали притулок для тварин, розташований на вулиці Герасима Кондратьєва.

22 квітня Акредитаційна комісія Незалежного агентства з акредитації та рейтингу (НААР, Казахстан) прийняла рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Медицина» другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина» терміном дії на п’ять років.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]