Новини

Шановні співробітники та здобувачі освіти!

Мужність і самовідданість оборонців та оборонниць України наповнюють наші серця гордістю, зміцнюють віру в світле майбутнє, надихають жити, творити і самовіддано працювати на благо Батьківщини.

До Дня захисників та захисниць України 29 вересня в Сумському державному університеті відбулось відкриття оновленої експозиції «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!». У проєкті представлені історії про загиблих героїв, які навчалися в СумДУ.

Щорічно в першу неділю жовтня в Україні своє професійне свято відзначають працівники освіти.

Щороку у першу неділю жовтня приймають вітання освітяни, ті, хто обрав навчання і виховання майбутнього покоління своєю професією, хто допомагає відкривати скарбницю знань, науки і мудрості.

Сумський державний університет посідає перше місце серед університетів України та входить до 500 найкращих університетів світу в оновленому рейтингу Times Higher Education World University Rankings 2024.

26 вересня відбулося урочисте вручення здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти щорічних іменних стипендій голови Сумської обласної військової адміністрації.

На базі партнера СумДУ – Вроцлавської Політехніки у Польщі – відбулась масштабна зустріч представників Європейського Альянсу Університетів «Unite!», що об’єднує ЗВО з 9 країн ЄС (Австрія, Іспанія, Італія,  Німеччина, Польща, Португалія, Фінляндія, Франція і Швеція), а також 7 провідних українських університетів та керівників Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України.

Веб-портал Study Abroad Aide (Південна Корея), на якому представлено більше 8000 закладів вищої освіти з 72 країн світу, оприлюднив рейтинг найкращих університетів для іноземних студентів – 2023-2024 World Rankings for Best Universities for International Students.

З нагоди професійного свята начальник Сумської ОВА зустрівся із представниками підприємств, установ та організацій – учасниками Сумського машинобудівного кластеру енергетичного обладнання, у складі якого і Сумський державний університет.

23-24 вересня на базі Сумського державного університету пройшла настановча навчальна сесія Сумського територіального відділення Малої академії наук України (МАН). Для участі в сесії зареєструвалося близько 500 школярів із різних районів Сумської області.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]