Новини

Конкурс «Кращі молоді вчені СумДУ» відбувся цього року вперше, але планується проводитися щороку, а результати оголошуватися – до Дня науки.

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки. Традиційно, у Сумському державному університеті з нагоди свята організовуються урочистості, на яких вшановуються переможці у різних номінаціях, що пов’язані із науковою діяльністю.  Цього року святковий захід відбувся напередодні, в онлайн-форматі.

13 травня в Сумському державному університеті відбувся конкурс «Міс СумДУ». За корону переможниці змагалися 9 учасниць – представниць різних інститутів та факультетів університету.

12-13 травня  баскетбольна університетська команда Вищої ліги на своєму домашньому майданчику організувала перегляд молодих гравців з різних регіонів України. Це стало першим кроком у формуванні ігрового колективу на наступний сезон.

У Сумському державному університеті створено безкоштовну онлайн-платформу для тих, хто бажає швидко та якісно підготуватися до складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з англійської мови.

Низкою нових здобутків відзначилися студенти Сумського державного університету на конкурсах студентських наукових робіт. У їх доробку – ще 39 призових місць. 9 робіт відзначені дипломами І ступеня, по 15 – дипломами ІІ та ІІІ ступеня.

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України студентам  Сумського державного університету, які виявили особливі успіхи у навчанні, науковій роботі та громадській діяльності, призначено академічні стипендії.

11 травня у Сумському державному університеті розпочалася реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра. Вона триватиме до 18:00 3 червня.

Сумський державний університет підтвердив сповідування найважливіших освітніх цінностей і традицій та свою належність до європейської та світової академічної співдружності. 5 травня ректор СумДУ Василь Карпуша підписав оновлену Велику Болонську Хартію Університетів.

Танцювальний колектив Сумського державного університету «Suzirya Paradise» (керівник Людмила Крамінська) здобув Гран-прі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «К звёздам! Весна идёт – весне дорогу», що відбувся у м. Афула (Ізраїль).

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua