Новини

За 2020 рік показники кількості користувачів і переглядів документів, розміщених у репозитарії Сумського державного університету, збільшилися у порівнянні з 2019 роком у 4 рази.

Згідно з оновленими результатами рейтингу Webometrics Сумський державний університет зберіг позицію в трійці українських університетів разом із КНУ ім. Шевченка та НТУ КПІ.

 Переможці конкурсу визначаються за результатами електронного анкетування студентів денної форми навчання.

Згідно з розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 18.01.2021 № 24-ОД, талановитим спортсменам області призначено іменні стипендії на перше півріччя 2021 року.

20 січня директор ННІ ФЕМ імені Олега Балацького Тетяна Васильєва та завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Юрій Петрушенко взяли участь у міжнародному вебінарі «Learning Cities» («Міста, що навчаються»), організованому Південнокорейською асоціацією міст.

У Сумському державному університеті упродовж цього та наступного тижня проходять збори трудових колективів інститутів та факультетів, на яких директори і декани звітують про підсумки минулого року, окреслюють плани на 2021 рік.

Пресцентр Сумського державного університету нагадує про те, що корисну інформацію про життєдіяльність університету можна отримати на офіційному сайті, зі сторінок СумДУ в соціальних мережах та на зовнішніх інформаційних сервісах.

Рейтинг Webometrics опублікував першу в новому році редакцію свого дочірнього рейтингу Transparent Ranking. СумДУ посів четверте місце серед найбільш цитованих університетів України, поступившись лише КНУ  ім. Шевченка, НТУ КПІ та НТУ ХПІ.

З 8 по 12 січня кафедра теоретичної та прикладної хімії факультету технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету у співпраці з компанією «Кусум Фарм» провели заняття ІІІ Зимової школи юного хіміка.

У Сумському державному університеті триває звітна кампанія. Проректори, керівники структурних підрозділів в онлайн-режимі представляють минулорічні досягнення з різних напрямків діяльності і окреслюють плани на 2021 рік.  

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua