Новини

У Сумському державному університеті стартував цикл відкритих лекцій видатного вченого – директора Інституту наноматеріалів Університету Дрекселя (м. Філадельфія, США), Почесного доктора Сумського державного університету, професора Юрія ГОГОЦІ.

Подія відбулася 26 лютого в Українському католицькому університеті за участі ректорів та проректорів ЗВО України, представників Міністерства освіти та науки, фахівців-психологів. Від Сумського державного університету в обговоренні взяла участь проректор Олена КОРОЛЬ.

26 лютого у Сумському державному університеті відбулася «Інженерна школа-2024 «Прокачай в собі інженера», яку спільно організували департамент доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи і факультет технічних систем та енергоефективних технологій.

У рамках співпраці з благодійним фондом «Пацієнти України» у рамках україно-швейцарського благодійного проєкту «Реабілітація травм війни» Сумський державний університет отримав обладнання для реабілітації різних груп пацієнтів.

Факультету електроніки та інформаційних технологій Сумського державного університету цього року виповнюється 35 років. Він був заснований 25 лютого 1989 року як факультет автоматизації виробництва. 1995 року реорганізований у фізико-технічний факультет, а у 2009 році отримав нинішню назву.

Вродливі, талановиті, працелюбні, незламні, волелюбні, найкращі – УКРАЇНКИ!

24 лютого – трагічна дата, болісним спогадом закарбована у пам’яті кожного українця.

23 лютого Сумський державний університет підписав меморандум про співпрацю з Університетом Махатми Джіотіби Пхуле Рохілкханд (м. Барейлі, Індія). Офіційна церемонія відбулася в онлайн-форматі.

Організували та провели його для учнів 10 класу ЗОШ № 17 м.Суми студенти-волонтери.

На базі Сумського державного університету тривають захисти науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (МАН). ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту розпочався 20 лютого і завершиться 23 лютого.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]