Новини

19 липня розпочався прийом заяв до закладів вищої освіти України для випускників 11-х класів (на основі повної загальної середньої освіти), а також для випускників технікумів і коледжів.

18 липня у Конотопі відбулось виїзне засідання відокремлених структурних підрозділів (ВСП) Сумського державного університету. У засіданні взяв участь ректор СумДУ Василь КАРПУША.

В Університеті Вістула (Варшава, Польща) відбулася Друга міжнародна конференція Twinning UK-Ukraine «Роль університетів у повоєнному відновленні України» у межах програми «Ініціатива Єднання».

10-11 липня у Вашингтоні (Сполучені Штати Америки) пройшов ювілейний 75-й саміт НАТО та громадський форум за участі 500 політиків, військових, дипломатів, науковців та керівників безпекових центрів з усього світу. Серед них – кандидат політичних наук, керівник центру досліджень регіональної безпеки СумДУ, доцент кафедри ППСТ Микола НАЗАРОВ.

У Карпатах відбувся літній табір «News Camp Україна-Німеччина». Це був перший етап спільного українсько-німецького медіапроєкту.

15 липня відбулась онлайн-зустріч між представниками Сумського державного університету та Університету Бінгхем (Нігерія), під час якої було підписано оновлену угоду про співпрацю.

З 1 по 12 липня на базі Сумського державного університету працювала літня школа для дітей «Art-School», у якій взяли участь школярі від 8 до 12 років. Вихователі та викладачі школи – фахівці відділу позанавчальної роботи та культурно-мистецького центру – намагалися забезпечити дітям змістовне, цікаве та корисне дозвілля.

Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету став першим закладом освіти, в якому пройшли зйомки нового проєкту «КоледжCheck».

Одразу у двох престижних конкурсах відзначились учасники відкритого молодіжного театру «Кураж» Сумського державного університету.

На Європейських університетських іграх, що тривають в Угорщині, завершилися змагання із дзюдо.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]