Початок події: 2019-09-23
Закінчення події: 2019-09-27
Статус події: hot

Запрошуємо на семінари для викладачів та адміністрації Сумського державного університету у межах спільного чеського проєкту

23-27 вересня розпочинається серія навчальних семінарів для викладачів та представників адміністрації СумДУ у межах спільного проєкту Чеського університету природничих наук м. Прага та СумДУ, СНАУ, БТНАУ у сфері якості освіти під назвою «Підтримка спроможності молодих співробітників університетів у сфері освіти, досліджень та науки в Україні» (Support of young university capacities in education and research and science in Ukraine). Проєкт фінансується Чеським агенством розвитку. Координатор проєкту з української сторони для СумДУ - доцент кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» СумДУ Оксана Замора.

У межах проєкту заплановані заходи:

23-24 вересня – семінар для викладачів із застосування цифрових технологій в навчальному процесі (Digital Badges, Quizlet Kahoot, Padlet, Mentimeter, Office Day). Місце проведення заходу: корпус К-2 ННІ БТ УАБС.

25-26 вересня – семінар для викладачів та відповідальних за організацію студентської практики та стажувань. Місце проведення заходу: Конгрес-Центр СумДУ.

Для участі необхідно пройти процедуру реєстрації: надіслати на поштову скриньку координатора проєкту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) свої ПІБ, посаду, назву семінару на який реєструєтеся. У відповідь ви отримаєте підтвердження реєстрації та деталі щодо місця та часу проведення заходу.

Викладання ведеться англійською мовою, переклад та кава-паузи забезпечуються. Всі учасники, що будуть присутніми на семінарах, отримають сертифікати участі в кількаденному міжнародному семінарі.

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua