Початок події: 2019-11-25
Закінчення події: 2019-11-27
Статус події: new

Запрошуємо всіх бажаючих на серію семінарів для науковців та дослідників, викладачів, адміністративного персоналу та студентів, що заплановані на 25-27 листопада. Семінари будуть проводити чеські експерти англійською мовою, переклад забезпечується. За результатами семінарів учасники отримають сертифікати участі в міжнародних заходах.

В рамках проєкту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні» (ЧПНУ, СумДУ, СНАУ, БТНАУ) 25 листопада (9.00-12.00, ауд. буде повідомлено пізніше, СумДУ) відбудеться робоча зустріч із представниками системи забезпечення якості СумДУ із заступником декана з якості та освіти факультету тропічних агронаук Чеського УПН пано Іжі Хежькріком. Виходячи з досвіду, накопиченого в останні роки впровадження проєкту, зворотного зв'язку від студентів та випускників щодо внутрішніх систем оцінювання якості будуть обговорені чотири основні інструменти: (1) Оцінка студентами першого курсу, орієнтована на їхні очікування від навчання та перші місяці в університеті, (2) Опитування студентів окремих предметів, (3) Оцінка окремих спеціальностей студентами, що щойно випустилися, (4) Оцінювання випускниками. Одночасно відбуватиметься можливий перегляд використовуваних в даний час опитувань студентів у університетах.

В рамках проєкту «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України» буде проведено кілька семінарів для студентів та викладачів, зацікавлених в наступних тематиках:

25-26 листопада: воркшоп на тему концепції Green Office в контексті корпоративної соціальної відповідальності університету (ауд. 227, К-2, ННІ БТ «УАБС», 25.11: 9.00-17.00, 26.11: 9.00-12.00). Знайомство з концепцією Green Office дасть можливість розглянути карту середовища розвитку екологічної діяльності. Мета заходу - представити функціонування Зеленого Офісу в Чеській Республіці та в світі, пояснити важливість цих структур та представити переваги, які можуть бути пов'язані з цим для університету та всього суспільства.

26 листопада: презентація успішного досвіду створення бізнес-інкубатора в Чеському УПН (ауд. 227, К-2, ННІ БТ «УАБС», 26.11: 13.30-16.30). Лекція має на меті окреслити сучасні тенденції підтримки бізнесу на національному та університетському рівнях, пояснити важливість цих заходів та представити переваги, які можуть випливати з неї до університету. Також очікується обговорення конкретних ноу-хау у впровадженні бізнес-інкубатора в Чеському університеті та створення комплексного уявлення про функціонування інкубаторів загалом.

27 листопада: воркшоп на тему підтримки розвитку мультидисциплінарних досліджень в командах, а також питань посилення їх потенціалу (ауд. 227, К-2, ННІ БТ «УАБС», 27.11: 9.00-17.00).

Семінари будуть організовані в рамках проєкту «Підтримка потенціалу молодих університетів в освіті, науково-дослідній та науковій діяльності в Україні» та «Міжуніверситетська співпраця як інструмент підвищення якості обраних університетів України», які фінансуються Чеською агенцією розвитку. Координатором проєктів для української сторони є Оксана Михайлівна Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин ННІ бізнес-технологій "УАБС" СумДУ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua