Дата публікації:
22 червня 2018
Кількість переглядів:
2056
Поділитися:

16 червня у Сумах відбувся перший у місті фестиваль ідей «Суми майбутнього», організований фахівцями Сумського державного університету. Мета заходу – сприяння інноваційному розвитку міста, поширенню ідей про використання нових технологій в житті містян, про досягнення в медицині, програмуванні, дозвіллі тощо.

На площі біля Конгрес-центру СумДУ та в самій будівлі працювало більше 20 локацій, на яких були представлені технології 3D- та 2D-друку, змагання робототехніки, фізичні та хімічні експерименти. Жителі міста та його гості змогли відвідати лазерний тир, майстер-класи із молекулярної кухні та альтернативного кавоваріння, надрукувати 3D-сувенір на згадку, познайомитися із новим стилем життя від представників йога-студії, записатися на курси китайської мови та взяти участь в майстер-класі із каліграфії. Трансформатор Тесла, безпілотний міні-автомобіль, квадрокоптер, хірургічний тренажер доповнили уявлення про технології майбутнього. Крім освітніх та наукових проектів частина локацій Фестивалю була присвячена художньому та театральному мистецтву, де відвідувачі змогли випробувати себе в якості митців. Віртуальна автошкола та майстер-класи із програмування захопили увагу дітей, які із захватом приймали в них участь. Також відвідувачі отримали неперевершений досвід від аніматорів – живих скульптур та спробували власні сили у фут-квесті, наприкінці якого учасники отримали подарунки від організаторів.

У Конгрес-центрі СумДУ проходив майстер-клас із художнього мистецтва та працювала Start-Up платформа, в рамках якої спікери представили свої досягнення в області підприємництва, запуску та фінансування нових ідей.

Даний проект створено командою дослідників Сумського державного університету і був реалізований у рамках громадського бюджету та за підтримки Сумської міської ради. Сума фінансування даного проекту запланована близько 190 тис. грн., при цьому виконавчим партнером за проектом став Центр дозвілля молоді.

Автори проекту – Ганна Швіндіна, Денис Смоленніков та Надія Костюченко, викладачі та дослідники навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького.

Таким чином, у рамках Фестивалю поєднались зусилля представників міської влади, Сумського державного університету, підприємців міста та області, і небайдужих містян. Всього фестиваль відвідало за приблизними розрахунками більше 600 осіб.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]u.ua