Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
03 жовтня 2018
Кількість переглядів:
732
Поділитися:

З 10 по 23 вересня викладач Сумського державного університету Надія Костюченко брала  участь у тренінгу для тренерів «How to export to Canada». Тренінг був організований в рамках проекту CUTIS – Канадсько-Українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій, що фінансується Global Affairs Canada (GAC). Тренінгова програма склалася з двох частин: української (м. Київ) та канадської (м. Оттава, м. Торонто) і включала питання, присвячені зовнішньоекономічній діяльності, організації публічних закупівель, електронній комерції, дослідженню ринку, екологічним аспектам міжнародної торгівлі тощо.

Тренерами на заході виступили українські та канадські експерти в сфері сертифікації, фітосанітарного контролю, права, імпортно-експортних операцій, оподаткування, логістики, роботи митниці, роздрібних мереж тощо, а також керівники структурних підрозділів відомих українських та міжнародних компаній. У рамках програми відбулися зустрічі-дискусії з представниками уряду Канади, локальним бізнесом, діаспорою.

Участь у тренінгу викладача СумДУ стала можливою завдяки співпраці кафедри міжнародних економічних відносин з Центром підтримки бізнесу м. Суми. За результатами навчання та підсумкових тестувань учасники отримали сертифікати. В подальшому планується проведення регіональних пілотних тренінгів для представників бізнесу.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua