Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
11 жовтня 2018
Кількість переглядів:
728
Поділитися:

Студентка Сумського державного університету Анастасія Коротун стала єдиною від України учасницею міжнародного студентського конгресу «Investing in Youth for a Sustainable Future“, що проходив 4-5 жовтня на базі Міжнародного Балканського університету у місті Скоп’є, Македонія. Для участі у конгресі майбутня перекладачка отримала фінансування від Міжнародного Балканського університету та центру турецької культури в Македонії. Подія зібрала 80 студентів, магістрів та аспірантів із усього світу.

На конгресі Анастасія захистила свою дослідницьку роботу під назвою «Youth Participation in Peacebuilding. Hate off», в якій студентка розглянула питання ескалації конфлікту та його трансформації, розкрила тему структурного і культурного насилля, а також наголосила на важливості ролі молоді в розбудові миру.

Учасники конгресу мали змогу поспілкуватися з професорами із Македонії, Туреччини, Косово, Албанії та Італії. Окрім офіційної частини було розроблено культурно-розважальну програму, під час якої учасники ознайомилися з містом, традиціями, музикою та їжею, відвідали найвизначніші місці та поринули з головою в історію країни.

«Я щиро вдячна за надану можливість взяти участь у міжнародному студентському конгресі, який запам’ятається мені надовго бездоганною організацією, толерантністю, підтримкою дослідницьких ініціатив і, найголовніше, неймовірними людьми. Конгрес пропонує колосальні можливості для обміну досвідом та найкращими практиками, розширення особистих контактів науковців і надихає пізнавати самобутність кожної культури у світовому контексті. Міжнародний студентський конгрес у Скоп’є – це платформа вільного обміну думками, живого спілкування з нагальних проблем. Приємно віднаходити однодумців і навіть опонентів, якщо це на користь відшліфування певної ідеї чи напрямку пошуків», - поділилася Анастасія.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua