Дата публікації:
06 березня 2019
Кількість переглядів:
1141
Поділитися:

З 24 лютого по 2 березня делегація Сумського державного університету перебувала з візитом в Інституті мистецтв, дизайну та технологій в Дубліні (Ірландія). Поїздка відбулася у межах виконання двостороннього грантового проекту програми ЄС Еразмус+. Делегація представила досвід університету в міжнародній діяльності, використанні електронного особистого кабінету викладача й студента та відповідних інформаційних сервісів, можливості системи електронного навчання, а також інноваційні підходи до забезпечення якості освітніх програм. Представники Інституту мистецтв, дизайну та технологій презентували свій стратегічний план розвитку. Також представники СумДУ мали нагоду обговорити з Міністром освіти Ірландії перспективи розширення співробітництва українських та ірландських закладів вищої освіти.

Проектна зустріч відбулась за участі робочих груп університетів, з ірландського боку очолюваної президентом закладу та координатором проекту професором Девідом Квіном. Завданням проекту є вдосконалення сучасних електронних технологій навчання в університетах-партнерах. Увага ірландського університету зосередилась на вивченні функціонування системи електронного особистого кабінету студента й викладача, яка є власною інноваційною розробкою СумДУ, з перспективою її подальшого впровадження у ЗВО Ірландії. У свою чергу СумДУ прагне посилити імплементацію європейських стандартів та принципів Болонського процесу з метою розвитку власних освітніх програм та їх гармонізації з вимогами Європейського простору вищої освіти та розбудови навчального процесу за моделлю європейського університету. Успішне виконання проекту сприятиме розвитку стратегічного партнерства між університетами, а також підготовці низки спільних потужних проектів.

До складу делегації від СумДУ увійшли: проректор з навчально-педагогічної роботи Володимир Любчак; заступник проректора, начальник відділу міжнародних зв’язків Костянтин Кириченко; помічник ректора з питань організації навчального процесу за сучасними технологіями Ірина Скляр; директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Юрій Зубань; начальник центру інформаційних систем Владислав Хоменко.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua