Оновлений веб-сайт СумДУ працює у бета-режимі, стара версія: https://old.sumdu.edu.ua
Дата публікації:
15 травня 2019
Кількість переглядів:
129
Поділитися:

14 травня в Сумському державному університеті пройшла дискусія щодо національної стійкості за участі послів Естонії, Литви та Латвії в Україні. Зі студентами, викладачами, громадськими діячами міста спілкувалися Надзвичайний та Повноважний Посол Естонії в Україні пан Герт Антсу,  Надзвичайний та Повноважний Посол Литви в Україні пан Марюс Януконіс і Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні пан Юріс Пойканс. Учасники дискусії обмінялися думками щодо факторів, які впливають на здатність нації до відновлення, адаптації, функціонування та позитивного розвитку під час негативних і кризових ситуацій, а також ознайомились із досвідом балтійських країн з формування у громадян довіри до державних інституцій, зовнішньополітичного курсу країни, розвитку медійної грамотності як складової інформаційної безпеки тощо. Участь у заході взяли більше 100 учасників.

Такий формат спілкування відбувся за ініціативи керівника Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету Миколи Назарова та виконавчого директора Міжнародного центру оборони і безпеки Дмитра Теперика. На думку останнього, національна стійкість будується саме в регіонах, і джерелом її є громадянське суспільство. Дмитро Теперик представив учасникам дискусії програму «Стійка Україна», яка діє за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та спрямована на розвиток співпраці між Естонією та Україною в секторі безпеки.

Переглянути запис панельної дискусії «Зміцнення національної стійкості: балтійський досвід та українські реалії» Ви можете за цим посиланням.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua