Дата публікації:
07 червня 2019
Кількість переглядів:
201
Поділитися:

З 2018 року СумДУ є партнером міжнародного грантового проєкту REHAB «Інноваційна реабілітаційна освіта – впровадження магістерських програм в Україні» програми ЄС Еразмус+, метою якого є розробка та впровадження нових магістерських освітніх програм з напряму «Фізична реабілітація та Фізіотерапія» на основі досвіду європейських ЗВО. Наприкінці травня 2019 року представники робочої групи за проєктом – начальник відділу міжнародних зв’язків Костянтин Кириченко та доцент кафедри фізичної реабілітації та спортивної медицини Ольга Ситник взяли участь у робочій зустрічі в межах проєкту, що відбулась на базі Академії фізичного виховання ім. Юзефа Пілсудського в м.Варшава, Польща та об’єднала представників ЗВО-партнерів проекту з Польщі, Фінляндії, Литви, Латвії та України.

Зустріч була присвячена питанням адміністративного супроводу проєкту та обговоренню подальших тематичних кроків його виконання. Так, українські партнери проєкту отримали попередню оцінку освітніх програм з фізичної реабілітації, обговорили підходи ЄС до їх вдосконалення, розробку електронного контенту програм для магістрів 1-го року навчання, проведення однотижневих тренінгів з фізичної реабілітації в країнах-партнерах тощо.

Крім того, в межах візиту відбулися зустрічі з керівництвом Академії, завідувачами і представниками кафедр, лікарями, фізичними терапевтами, студентами, під час яких делегати ознайомилися з ресурсною базою та досягли домовленості щодо подальшої двосторонньої співпраці. 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua