Дата публікації:
20 листопада 2019
Кількість переглядів:
386
Поділитися:

18 листопада Сумський державний університет вітав учасників навчального туру для молодих науковців. Захід проходить в рамках проєкту "Підтримка потенціалу молодих співробітників університету в сфері освіти і науково-дослідної діяльності в Україні" в кооперації між університетами України та Чеської Республіки. В рамках візиту СумДУ та всім партнерським університетам було подаровано саджанець дерева гінкго білоба на знак росту майбутньої співпраці.

8 молодих науковців з України та 2 представники Чеського університету природничих наук м.Прага завітали до Сумського державного університету, щоби ознайомитись з науковою інфраструктурою та зустрітись з колегами. Мета туру - обмінятися чинними практиками забезпечення якості та розвитку досліджень поглибити співробітництво та обговорити можливості розвитку наукових навичок, співпраці між молодими вченими та їхніми командами. Окремими сесіями туру є вдосконалення науково-дослідних компетенцій учасників. У СумДУ учасники туру зустрілися із представниками системи забезпечення якості освіти, взаємодії з роботодавцями, розвитку інновацій та стартапів, факультету технічних систем та енергоефективних технологій і навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. Олега Балацького.

Заходи відбуваються в рамках спільного проєкту Чеського університету природничих наук в Празі й СумДУ, СНАУ та БНАУ за фінансової підтримки Чеського агентства розвитку. Координатором проєкту з української сторони є Оксана Замора, доцент кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua