Дата публікації:
18 грудня 2019
Кількість переглядів:
153
Поділитися:

На ютуб-каналі СумДУ вийшла серія відеороликів зі стипендіатами програми Fulbright Scholar Program: Маринич Тетяною, директоркою бібліотеки СумДУ, Тетяною Пімоненко, заступницею директора з міжнародної діяльності ННІ ФЕМ ім. Олега Балацького та Ганною Швіндіною, завідувачкою кафедри управління ННІ ФЕМ імені Олега Балацького. В інтерв'ю стипендіатки розповіли про своє стажування в університетах США, а також дослідницькі проєкти, над якими вони працювали.

Тетяна Маринич проходила стажування в Дюкському університеті (Північна Кароліна) в 2016-17 рр. Її дослідницький проєкт мав на меті вивчення економетричних методів і моделей, інформаційних технологій розробки сценаріїв реалізації фінансової політики держави в контексті забезпечення сталого розвитку країни та її регіонів.

Почути враження Тетяни Маринич на YouTube можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=GfF4O5TW99Y&t=

Тетяна Пімоненко, що стажувалася у державному університеті Сейлем (Массачусетс) у 2018-2019 рр., працювала над проєктом розвитку концепції українського ринку зелених облігацій (як одного із сучасних фінансових інструментів) на основі аналізу світового та американського досвіду.

Її інтерв’ю на YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=mV0Gt3xapwA&t=

Ганна Швіндіна пройшла стажувалася в університеті Пердью (Індіана) в 2018-19рр. Її проєкт був присвячений розробці зрозумілої та дієвої методології оцінки ефективності коопераційної, конкурентної та коопетиційної поведінки на індивідуальному рівні та в організації.

Переглянути інтерв’ю науковиці СумДУ на YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=j-r0HAOoSvk&t=

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 (0542) 68-78-35
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 (0542) 687-899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua