Дата публікації:
29 грудня 2019
Кількість переглядів:
1122
Поділитися:

Успішний досвід Сумського державного університету щодо підвищення якості вищої освіти було презентовано 24 грудня на Форумі вищої освіти, ініційованому Міністерством освіти і науки України.

Ректор СумДУ Анатолій Васильєв, представляючи освітянській спільноті сучасні ІТ-рішення забезпечення діяльності інноваційного університету, відзначив: «Формулою успішності нашого університету є пріоритет інтернаціоналізації у всіх її складових зі спиранням на інноваційні технології. Це той локомотив, який відіграє рішучий вплив на якість освіти».

«Коли я побував в Сумському державному університеті (я багато чого знав до цього – мені розповідали, я сам слідкував, це був не перший мій візит), але коли я бачив те, що ректор СумДУ Анатолій Васильєв зараз буде презентувати, я думав, що хотів би реально так навчатися. Я би хотів реально мати такі умови, такий технічний супровід. Тому це той кейс, де при наявності вмотивованого викладача і вмотивованого студента все просто злітає, як ракета. Ще раз наголошую, що це все – Україна, і далеко не столиця», - Єгор Стадний, заступник міністра освіти і науки України під час Форуму вищої освіти.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]