Дата публікації:
16 березня 2020
Кількість переглядів:
296
Поділитися:

15 березня 2000 року в Сумському державному університеті було створено факультет, що об’єднав кілька кафедр гуманітарного спрямування.

Спочатку він мав назву «гуманітарний» і спеціалізувався на підготовці перекладачів, юристів і журналістів. У 2011 році, з відокремленням спеціальності «Право», факультет отримав нову назву – «Іноземної філології та соціальних комунікацій».

Поступово з’явилися нові кафедри та спеціальності. Наразі ІФСК налічує 6 кафедр: германської філології; журналістики та філології; іноземних мов; мовної підготовки іноземних громадян; психології, політології та соціокультурних технологій; філософії.

На даний час професійну підготовку за спеціальностями філологія (германські мови та літератури), журналістика, реклама і зв’язки з громадськістю, соціальна робота, психологія, менеджмент соціокультурної діяльності здобувають близько 800 студентів.

Професорсько-викладацький склад налічує 120 осіб. З них – 9 докторів і більше 60 – кандидатів наук.

Студенти й аспіранти факультету іноземної філології та соціальних комунікацій беруть активну участь у науково-просвітницьких конференціях, міжнародних та всеукраїнських освітніх проєктах, олімпіадах, творчих конкурсах та спортивних змаганнях.

Вітаємо студентів та викладачів ІФСК з днем народження факультету, бажаємо подальших звершень!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua