Дата публікації:
13 жовтня 2020
Кількість переглядів:
953
Поділитися:

У жовтні 2020 року за ініціативи кафедри управління було підписано Меморандум про порозуміння між Сумським державним університетом та Вашингтонським державним університетом (м. Пулман, США). В рамках Меморандуму передбачена спільна робота у проведенні наукових досліджень, навчанні, підвищенні кваліфікації, організації та участі у спільних проєктах.  

Вашингтонський державний університет, заснований у 1890 році, є одним з провідних закладів вищої освіти Сполучених Штатів Америки. Університет входить до Всесвітнього рейтингу дослідницьких університетів світу від Times Higher Education World University Rankings та займає позицію 351-400. Згідно з міжнародним рейтингом вищих навчальних закладів QS World University Rankings Вашингтонський державний університет знаходиться на 400 позиції серед провідних університетів світу, а також входить до каталогу кращих дослідницьких університетів світу від Шанхайського рейтингу на позиції 351-400.

У рамках співпраці між вишами розпочато віртуальний навчальний модуль для студентів «Міжнародні бізнес-стратегії», що є частиною курсу «Менеджмент: поглиблений курс». Його проводять викладачі кафедри управління СумДУ  та Вашингтонського державного університету спільно для студентів обох закладів.

За посиланням можна переглянути добірку цікавих фактів про Вашингтонський державний університет https://wsu.edu/about/facts/ 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua