Дата публікації:
29 січня 2021
Кількість переглядів:
1872
Поділитися:

У рамках проєкту «Міжкультурні комунікації та лідерство: діалог для успішної співпраці» проведено 4 семінари та підготовлено інтерв’ю з його учасниками.   

Сесійні семінари розробила та провела Тетяна Майборода, заступник директора Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького, яка займається питаннями координації співпраці з іноземними інституціями та роботи з іноземними студентами, яка також реалізовує соціальні проєкти у співпраці з ГО «Центр освіти впродовж життя», викладачка кафедри управління. Ініціатива була підтримана Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

За результатами проєкту Медіа-центр СумДУ підготував інтерв’ю з учасниками. Своїми думками про позанавчальну діяльність поділилися студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Даніела Чумакова, в.о. студентського ректора СумДУ Микита Ковалевський, випускник програм Державного департменту США та Еразмус+ Владислав Шаповал, іноземні студенти з Замбії, Нігерії, Туреччини, Гани, Анголи, Намібії та Індії.


 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]