Дата публікації:
05 квітня 2021
Кількість переглядів:
1322
Поділитися:

Перший проректор Сумського державного університету Сергій Лєонов та начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин Кириченко у складі делегації освітян України здійснили поїздку до Республіки Таджикистан.

Тривав візит української делегації, яку очолював Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, протягом 30 березня – 1 квітня 2021 року.

Представники провідних закладів вищої освіти України взяли участь у освітньому форумі «Навчайся в Україні», організованому Українським державним центром міжнародної освіти МОН.

СумДУ презентував потужні можливості для навчання іноземних студентів, реалізації наукових проєктів, трансферу інноваційних технологій в рамках міжнародної виставки «Study in Ukraine», представивши інформаційні матеріали кількома мовами, у тому числі таджицькою. Таджицькі абітурієнти активно цікавились спеціальностями, за якими здійснює підготовку Сумський державний університет, зокрема, медичними, економічними, інженерними.

На масштабних заходах найвищого рівня відбулися зустрічі представників СумДУ з колегами з Таджикистану, на яких було обговорено перспективи співпраці в галузі освіти і науки. Результатом переговорів стало підписання угод з трьома провідними університетами Республіки Таджикистан.

Участь у представницькому форумі, презентація потенціалу університету, зустрічі з представниками дипломатичних місій і медіа, абітурієнтами, досягнуті домовленості з таджицькими закладами вищої освіти відкривають нові горизонти і перспективи розвитку двосторонніх проєктів у галузі освіти і науки на принципах взаємності та успішності.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua